Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a barna bengáli...

Mi legyen a barna bengáli macskám neve?

Figyelt kérdés

Szürkés,csíkos, bengáli cicáról lenne szó.

A Nuka (Oroszlánkirály) és a Hodor (Trónok harca) az eddigi legjobbak közé tartozik, amiket kitaláltunk. Ha van valamilyen ötletetek, hogy kereszteljük el, ne tartsátok magatokban!

Annyi a kritérium, hogy ne legyenek Cirmi, Picúr meg hasonló gagyi neves válaszok, ha lehet.



2016. aug. 25. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a törzskönyvi neve? Abból nem lehet kiindulni?
2016. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem versenycica, úgyhogy nincs törzskönyve.

Valami egzotikus név lenne jó neki. Az egyik ismerősöm kutyáinak Szása, Mása és Borisz a neveik, ezek tetszenek, viszont oroszosak, a bengálihoz valami indiai-ázsiai illene azt hiszem.

Nagyon nem mindegy egyébként, a macskánk fiú, csak ezt kifelejtettem.

2016. aug. 25. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy Bengáli cicánál alap a törzskönyv, teljesen mindegy,hogy kiállítási vagy hobby célra veszi az ember, a törzsköny jár a cicához.Egy törzskönyv kiváltása 5000-6000 ezer forint,szóval nem nagy tétel. Ha a "tenyésztő" arra hivatkozott,hogy törzskönyvel drágább a cica akkor ő is csak egy szaporító. Papírok nélkül a cicád pedig fajtajellegű keverék. Persze attól még ugyanúgy lehet szeretni.Remélem egészséges lesz a cicád, és nem hagyod ott az orvosnál a többszörösét annak mintha normális helyről vettél volna macskát.
2016. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó hogy ezt leírod meg ilyesmi, de nem ez volt a kérdés. Nem vettem, mielőtt megint figyelmeztetnél. Ajándékba kaptam, és nagyon fogom szeretni törzskönyv nélkül is. Az alom nevét meg amúgy sem mondod ki amikor hívod..na mindegy, köszönöm hogy leírtad ezt.
2016. aug. 25. 23:06
 5/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok: a tk-t csak azért említettem, mert ismerősöm pl. a kutyáját az abban lévő egyik név változatával hívja. JAvaslatom egyébként: Sheena, Amrita, Shanti, Chandra.
2016. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ui: na, ezt jól elnéztem. Most vettem csak észre, hogy kandúrról van szó. Így tárgytalanok a nevek. :(
2016. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kár, pedig tetszettek :D
2016. aug. 26. 18:16
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Zami.És attól hogy kaptad nem pedig vetted,a tk hiánya ugyanúgy gond lehet.Illetve nem annak a hiánya hanem hogy tenyésztették vagy szaporitották.Sajna legtöbbször a sűrű orvosi kezeléskor látszik ez meg.Nem a zsebedet sajnálom hanem a cicát.
2016. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
HodoNuka
2016. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Cronos kronosz görög isten
2016. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!