Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a rosszulléte után az...

Eltűnt a rosszulléte után az anyukája a kismacskáimnak. Alig második hetesek. Mivel és hogy etessem őket? (amúgy a tejföllel elkevert langyos tejet eszegetik, de nagyon szenvednek. )

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Macskáknak való speciális tápszert kell venni, és 2 óránként azzal etetni őket, és simogatni a hasukat, hogy tudjanak üríteni. A tejtől csak hasmenésük lesz és kiszáradnak.

Milyen rosszulléte volt az anyamacskának?

2016. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tejföl, tejet felejtsd el gyorsan, ha nem akarod megölni őket.

Macskatápszert kell venni, kis cumisüvegből kell etetni kb. 2 óránként (de úgyis jeleznek, sírnak). Etetések után az anyamacska nyalogatását utánzó mozgással kell nedves ronggyal, törlőkendővel a popsijukat masszírozni, mert még egyedül üríteni sem tudnak. Mindezt éjjel-nappal.

Melegen kell tartani őket.


Milyen rosszulléte volt az anyacicának?

2016. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vadász volt az anyamacska. Falun lakom, mindenféle kisállat előfordul. El is ejtette őket: menyét denevér vakond is. Egeret alapból. Emellett jól volt tartva, macskaszalámi száraztáp, maradékok tej. Szerda késő délután amikor megjelent furcsán köhögött, csuklott, aztán már nagyonlátszott hogy rosszul van, olyan hangokat adott ki amilyet sohasem. Kicsit velünk volt még, de a kedvencét, a tejet, tejfölt sem fogadta el. Az ajtónk persze, mint mindig, nyitva volt. Elment. Nem jött vissza. Kertben házban, ház előtt, az utcán nézegettem, nem láttam meg.
2016. aug. 27. 08:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen anya macskát miért nem vitted orvoshoz? Előttem leírták már hogy hogyan etesd a kiscicákat.
2016. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előtted leírtam már, szerencsétlen anyamacskát miért nem vihettem orvoshoz.
2016. aug. 27. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mondjuk orvoshoz kellett volna vinni szerencsétlent. De valószínűleg elpusztult már valahol. Egyébként amiket felsoroltál, hogy mivel eteted, ez egyáltalán nem a "jól tartás" kategória.
2016. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Én nem értem miért nem lehetett volna elvinni orvoshoz. Már akkor, szerda este ügyelet, vagy értelemszerűen nem engedni ki, mivel rosszul van, és csütörtök reggel indulni vele az orvoshoz.
2016. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Neked baromira nem való állat írtad is hogy ott szenvedett szegény macska akkor mi a jó istenért nem bírtad elvinni állatorvoshoz azonnal ahogy észrevetted. Ráadásul alap lett volna az ivartalanítás
2016. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A bunkó trollokat jelentem az adminnak, hogy fenyítsék meg, vagy zárják ki. Valamint nem keresem fel ezt a kérdésemet.
2016. aug. 28. 04:25
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Csak tények lettek leírva, senki nem volt bunkó és troll. Nem vagy képes felelősen ellátni a macskádat, és orvoshoz vinni, inkább ne tarts állatot.
2016. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!