Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya oltás utáni rosszullé...

Kiskutya oltás utáni rosszulléte normális?

Figyelt kérdés
Napról napra rosszabbodott az állapota, mára már görcsös lábtartása, esetlen mozgása van, fejét leszorítja a földre, legtöbbször csak fekszik. Valaki felismeri a tüneteket, mi lehet a baja szegénykének?
2012. dec. 19. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen oltás, de amúgy nem. Mindenképp vidd el orvoshoz, most.
2012. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az oltás után maximum fáradtabb lehet, úgyhogy vidd el a dokihoz.
2012. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem normális, mielőbb orvoshoz kell vinni. Lehet, hogy allergiás az oltásra.
2012. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A legelső oltásáról van szó, beszéltem a dokival, egész nap őt várjuk... de egyenlőre ő sem tudja mi a baja, talán, ha megvizsgálta. Köszi a válaszokat!
2012. dec. 19. 15:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Goku nem tudom nem vagyok állat orvos ??????? :))
2012. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen! A szaporítókra jellemzö! Nincs se az anya kutya se a pici kutya a megfelelö körülmények között tart a ezért még kiskorában megfertözödhet bármivel, amíg szopik addig az any a tej által elnyomja ezeket és oltás után jönnek kind ezek. Valószínü nem megfelelöen volt tart a és összeszedett egy betegséget majd the ráoltottál még egyet. Köszönjük bony szaporítasz!
2012. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy allergiás az oltóanyagra amit kapott. Remélem mielőtt orvos elé kerül.
2012. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vagy allergia, vagypedig egy lappangó betegségre lett ráoltva.
2012. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves majoros13! Köszönöm válaszod!Örülök, hogy találkoztál már ilyennel, mert az állatorvosom még nem, sőt az egyetemi tanára sem, akivel konzultált erről... De kikérem magamnak! A lehető legjobb körülmények között van tartva, mint az anya kutya, mint a kölykök!! Hála isten, mára már rendben van a kutyus, szteroidot kapott, mert az oltás miatt valamilyen immun probléma lépett fel nála, ami ezeket produkálta.
2013. jan. 7. 14:13
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Előállítasz egy génhibád kutyát és aztán megakarod magyarázni, hogy ez normális. Ez nem normális és ha rajtad kívül másnak az egész világon nem fordult ilyen elő akkor te nagyon rosszul csinálhatsz valamit. Nézz magadba mielőtt kritizáls valakit, nem csak én írtam a lappangó betegségre való olást mást is, tippeket kértél megkaptad, utánna miért kell megsértődni. Azóta már biztos eladtad a beteges génhibás kutyádat!
2013. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!