Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen tálkábol etetitek a...

Ti milyen tálkábol etetitek a cicátok? Anyagára gondolok, vagy mire rakjátok neki az ételt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Műanyag laposabb cicatál, amibe a kaja nem ragad be, könnyen mosható fajta. A fém nem vált be, meg néhány ócskább műanyag sem, se a mély, mert abból kiszedi mellé mielőtt megenné.
2016. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fém tál, gumi az alja, ezért nem csúszik. Könnyű tisztítani és tartós. Márkája AniOne, mérete 200ml, ára 700Ft/db volt. :)
2016. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 2 válaszoló megkérdezhetem hogy mióta eteted fém edényböl a cicád? Nem volt gond belőle olyasmire gondolok hogy allergiás reakciót nem váltott ki az innyénél? Mert hallottam ilyet hogy bizonyos macskáknál akik érzékenyek rá inygyulladást okozhat
2016. aug. 28. 17:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve, nem volt gond. Az egyik már 12 éves, érzékeny az emésztése és gyenge a foga, de nem lett tőle baja. :) Előtte műanyagból ettek, de abba nagyon beragadt a konzerv maradéka, nehéz volt lekaparni és éves közben csúszott is.
2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*evés
2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk egy műanyag gumitalpú van a csúszás miatt eddig bevált de akármilyen lapos a tányér akkor is sokszor mellé veszi ki a kaját :D
2016. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Érdemes alátétet is venni. :)
2016. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kicsi, csúszásgátlós műanyag tálka, mély, nekünk éppen a laposból szed ki mindent, a mélybe pedig 'belehajol' és normálisabban eszik, mint másfajtából.

(Kb 4-5 centis a széle, szóval nem vödörből kell ennie, nyugi:D)

2016. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Műanyag, dupla tál, van pár kis lába, csak a tapadás miatt. A másik szívecskés abból kivehető a tál, fém színű, de az is műanyag. Nekem nem szimpatikusak a fémek, de lehet, hogy a kerámia lenne a legjobb, azon gondolkozom.
2016. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legegészségesebb a kerámia. De ne olyat vegyél, aminek az aljára minta van festve, mert az pár hét után lepattogzik. Én egy könnyen tisztítható műanyag tányéralátétre teszem a tálkát, hogy ha kitúr egy-egy szemet/falatot ne koszolja a padlót.
2016. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!