Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a szoba cicám! Mit...

Elveszett a szoba cicám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este 22:00 magasságában a saját hibámból az éppen tüzelő nőstény macskám elszökött. A cicám nagyon okos állat, így az ajtókat is kitudja nyitni! A Konyha ablakot felelőtlenül nyitva hagytam, míg én a szobámban voltam nem hallottam, hogy a cicám kinyitotta az ajtót és kiugrott! Csak másfél órával később vettem észre, kerestem is, de a nagyon sötétben szinte semmit nem láttam, hiába világítottam. Aztán ma reggel megnéztem a teljes udvart, és a kertbe is kimentem, ahol ÓRIÁSI kukoricás van, arra gondolok, hogy ott lehet valahol, de ez nem biztos. Mit tehetek, hogy hazakerüljön? Tényleg bármit megtennék, családként kezeljük a cicámat, aki 3 éves múlott nemrégiben, szinte még soha sem volt kint, egyedül pedig főleg nem! :( Mit tegyek? Kérlek segítsetek nekem!

#Szoba_Cica_Elszökött
2016. aug. 29. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szólongasd félóránként jó hangosan!

Amúgy meg 3 év alatt igazán ivartalaníthattátok volna, hogy a tüzelés ne legyen neki és nektek fölösleges szenvedés.

Nagyon remélem, hogy előkerül, de elég valószínű, hogy terhes lesz. Viszont így is ivartalanítható.

Félóránként hívni jó hangosan kiabálva vagy öt percen át! Közben járkálva különféle pontokra.

2016. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
esetleg kajás doboz vagy zacskó csörgetéssel is lehetne hívni.
2016. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Majd hazajön, de utána vigyed ivartalanítani, mert ebből a szökésből sok kis szobacica lesz.
2016. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! :)) El sem hiszitek mennyire megnyugodtam most. Természetesen ha hazajön tényleg az lesz az első, hogy ivartalanítanám és sokkal, de sokkal jobban figyelnék a cicára, pedig eddig is nagyon figyeltem, csak pont tegnap nem! :( És kipróbálom a módszereket!
2016. aug. 29. 16:40
 5/19 anonim ***** válasza:
remélem hazajön a cicád:)
2016. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, mi is nagyon reméljük, mert tényleg elképesztően szereti az egész család, sírtunk is miatta ma! Nem adjuk fel a keresését, elő kell kerülnie! :)
2016. aug. 29. 16:44
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha többen is vagytok, akkor felváltva gyakrabban is mehettek szólongatni.
2016. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ui: Továbbra is várom a válaszokat! :)) Szeretnék tényleg mindent megtenni a cicámért, akármit, csak jöjjön haza!
2016. aug. 29. 16:49
 9/19 anonim ***** válasza:

volt már kint valaha?

menj ki és hívogasd.ne csak a kertben,hanem a környező utcákban is. és ne csak te, a család is. csak így van esélyetek arra,hogy hazamenjen. + lehet kitenni képeket a helyi facebook csoportokba és plakátokat is a buszmegállókba stb.. és hívogasd őt

ha megkerül akkor azonnal vidd el dokihoz, mert ha most ivartalanítod,a terhesség korai szakaszában,az ok. de később már nagy pocakkal szerinetm neked sem lenne szíved elvinni ivartalanítani.. a kölyök macskák meg senkinek nem hiányoznak szerintem! már pedig biztos vemhesen jön haza,hogyha megkerül. szóval orvos azonnal,megbeszélni a műtét időpontját. az ablakokra meg esetleg rácsot kéne tenni, mert máskor is ki fog így szökni.

vagy megmutatni neki a kinti életet,hogy legalább a házat meg a környéket ismerje

2016. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

esetleg pénzjutalmat is felajánhattok,ha valaki hazaviszi.

az is lehet,hogy valaki befogta azóta

2016. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!