Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a szoba cicám! Mit...

Elveszett a szoba cicám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este 22:00 magasságában a saját hibámból az éppen tüzelő nőstény macskám elszökött. A cicám nagyon okos állat, így az ajtókat is kitudja nyitni! A Konyha ablakot felelőtlenül nyitva hagytam, míg én a szobámban voltam nem hallottam, hogy a cicám kinyitotta az ajtót és kiugrott! Csak másfél órával később vettem észre, kerestem is, de a nagyon sötétben szinte semmit nem láttam, hiába világítottam. Aztán ma reggel megnéztem a teljes udvart, és a kertbe is kimentem, ahol ÓRIÁSI kukoricás van, arra gondolok, hogy ott lehet valahol, de ez nem biztos. Mit tehetek, hogy hazakerüljön? Tényleg bármit megtennék, családként kezeljük a cicámat, aki 3 éves múlott nemrégiben, szinte még soha sem volt kint, egyedül pedig főleg nem! :( Mit tegyek? Kérlek segítsetek nekem!

#Szoba_Cica_Elszökött
2016. aug. 29. 16:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt sajnos még kint! :( Elég keveset! :( És ha hazaért az orvoshoz elviszem, az nem lesz gond. Utolsó: ez is elég jó ötlet, de szerintem nem fogták be, mert elég félénk cica.
2016. aug. 29. 17:26
 12/19 anonim ***** válasza:
A kedvenc jàtékàt csörgesd ha botos ütögesd és én a helyedbe legyàrtanàk a fotojàval pici szorolapokat es bedobalnam egy nagyobb teületen körülöttetek jobra balra szerintem tobbet ér mint a plakàtolàs...én pl lazàn el sétàllok melletük viszont ha haza érek a postalàdàm nyilvàn megnézem...ha valaki befogadta vagy ott koricàl szegény valakinél föl fognak hívni valószínű. Nekem így lett meg a cicàm
2016. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tegyél ki neki a kedvenc kajájából és vizet is. Ahogy írták, szólongasd. Ülj le a házatoktól kicsit messzebb és várj. Enyém 30 nap után került elő. Levittem sétálni, de kicsit laza volt a hám, valamitől megijedt és csak annyit láttam, hogy felemelkedik a levegőbe a póráz végén és mire az lehullott, nem volt benne a macska. Egy arborétum van alattunk, nagy területen fás, bokros. Minden nap mentünk felváltva, szólongattuk. Feladtam már a reményt, mikor szólt az egyik szomszéd, hogy itt látta a ház mögött. Pár hete volt csak nálunk, mégis megtalálta a házat (9 emeletes, 2 lépcsőházas épület). Kaptunk kölcsön egy csapdát, azzal sikerült befogni. Száz szónak is egy vége: ne add fel!
2016. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Nem adjuk fel! :)
2016. aug. 29. 21:05
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem az erkélyajton szökött meg a cicám. Igaz volt szúnyoghalo, de az sikeresen szétnyilt. Másnap hajnalra, kajaidore visszajott. És ő sem volt kint előtte. Gondolhatod, kutyák a kertben, akik nyestet kapnak el, elöl egy nagyon forgalmas út. Esélye sem lett volna ha előrefele elindul. Hátul lehetett a kertben, és a fán visszamaszott. De lehet a fáról se jött le.

Mondjuk az én cicám ivartalanított. A tied a tüzelés miatt ment el. Szerintem haza fog jönni, hagyd nyitva az ablakot.

2016. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! A kiscicánk ma mindenki hatalmas meglepetésére, és hatalmas örömére hazaérkezett! :) Nagyon örülök nekünk, és mi is neki! :) Nagyon sokat eszik hál Isten egészséges a cicus! :)) Köszönjük a válaszokat, nagy az öröm! :))
2016. szept. 7. 20:47
 17/19 anonim ***** válasza:
ez nagyon jo hir!! vigyázzatok rá:)
2016. szept. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Vigyázunk rá innentől kezdve nagyon, még jobban! :))
2016. szept. 8. 18:46
 19/19 anonim válasza:
Keresd meg... ahelyett hogy itt lopod a napot
2016. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!