Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen oltások kellenek egy...

Milyen oltások kellenek egy macskának?

Figyelt kérdés
A veszettség ellenin kívül, ami ellen védni lehet minden.

2016. aug. 30. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Kombinàlt oltàst javaslanàm leucofeligen nevü vakcina. Ebben minden lényeges benne van kivéve a veszettség elleni és a F.I.P elleni(korona virus) nincs benne. Arra külön adnak nem inekciót hanem orron àt vakcinàt, de max 50 szâzalékosan véd csak sajnos, persze jobb mint a semmi. Ezt az utobbira írtam. Nem a kombinàltra
2016. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt kihagytam hogy a macska aids ellen pl nincs semmilyen oltàs, szóval 100 szàzalékosan nem lehet kivédeni mindent de fontos az ivartalanítás mert ezeket a betegségeket főleg nemi uton vagy verekedések alkalmàval kapjàk el, de amit màr le írtam a kombinàlt oltàs is fontos.
2016. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az h melyik oltás összetételt kapja ez dokitól függ, hogy nála mi van.

[link]

Itt vannak az oltások amik kelhetnek. Ha a cica benti, elég lehet egy kombinált is. Ha kinti, kombinált és vezsettség mindenképp kell, de ha ivartalanítva van/lesz kevés az esélye a fip és felv elkapásának, persze az a hiztos, ha megkapja.

2016. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. szept. 1. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!