Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sántít a cicám, mi a probléma?

Sántít a cicám, mi a probléma?

Figyelt kérdés
A cicám már egy hete sántít az egyik lábára, kihívtuk állatorvost, hogy nincs e eltörve ő azt mondta, hogy nincsen. Már 1 hét eltelt de még nem látok semmi változást ugyanúgy 3 lábon ugrál szegényke. Mit tegyek?
2010. ápr. 21. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

keress egy értelmes dokit


lehet ízületi gyulladás

talpába szálka

törés

repedés


röntgen kéne ;)

2010. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tényleg röntgen kéne, az én cicámmal is ez volt, sántított egy csomó ideig, de nem volt semmi ilyen feltűnően durva fájdalma, legalábbis nem látszott rajta, hogy szenvedne, azért elvittük dokihoz a biztonság kedvéért, és kiderült, hogy a csípőcsontjából letört egy pici darab, fogalmunk nem volt hogy sikerült neki, doki mondta, hogy rosszul ugorhatott le valahonnan, meg is műtötték 2 nap múlva, még aznap hazahozhattuk, nagyon szépen meggyógyult már semmi baja:D leszámítva hogy kb fél évig rövidebb volt a szőr a fél hátulján, ahol leborotválták :D
2010. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Lehet, hogy itt is valami ilyen probléma lesz. Verekedésnek semmi nyoma, kiszökött és amikor este bejött már sántikált. Valószínűleg egy rossz esés következménye. Mindenféleképpen elviszem másik orvoshoz!
2010. ápr. 21. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy újat
2010. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd másik állatorvoshoz. Sajnos nekem is vannak rossz tapasztalataim bizonyos állatorvosokkal. Oda többet nem járunk.

Az én cicámat is röntgenezték két hónapja más okból kifolyólag. Nincs minden állatorvosnál röntgen, majd megmondják, hogy hova kell menni vele, ha ott éppen nincsen. 5000Ft volt a röntgenezés, és a röntgenképet el is lehetett vinni.

Egyébként nekem is volt hogy sántított a cicám, de egy-két nap múlva elmúlt magától. Lehet hogy itt tényleg valami komolyabb dolog van, ha ennyi ideje sántít.

2010. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6300 kutyának röntgen, gyógyszer, injekció vizsgálat, röntgent eltettük.... nem volt olyan vészes összeg...na jó meglettünk volna nélküle, de ennyit megért
2010. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
fáj a lába -,-
2010. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát télleg másik dokihoz kéne vinned a cicust. Amúgy már megnézted a talpát és a lábát? Lehet belement 1 szálka vagy valami. Esetleg nagyok a körmei. De az állatorvos -ha normális- megfoga mondani.
2010. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem esett le valahonann? Igaz,hogy a macska mindig talpra esik,de nem mindig van ez így.

Szerintem,nézesd meg egy nagyon jó dokival,mint ahogy a fentebbiek is írták.

2010. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!