Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy heten hanyszor takaritjato...

Egy heten hanyszor takaritjatok a macskatok " wc-jet"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nincsen macskám
2010. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Kaksit mindig kiszedem mikor lerakják. Pisit naponta legalább egyszer kilapátolom. És hetente, vagy ha szaglásra és ránézésre még nem kell akkor max. két hetente az egészet kiöntöm, a tálat fertőtlenítem és teljesen frisset rakok bele.
2010. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsosorban gazdik valaszait varom es koszonom elore is:)
2010. ápr. 21. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Minden nap 2x, reggel és este. Én sem használnám örömmel a wc-t, ha nincs lehúzva, miért várnám el a cicától, hogy az előző pisire-kakira végezze a dolgát? Hetente 1x fertőtlenítővel ki is mosom.
2010. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Minden nap!

Több cicám van, evidens, hogy minden nap kell többször is.

2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hetente? Naponta 3-4-szer szoktam két cica után.Ha nem felel meg nekik a tisztaság,legtöbbször megvárják,amíg kitisztítom és utána spuri bele.Kevésbé jólnevelt macskák hajlamosak ilyenkor "bosszúból" máshová végezni a dolgukat.Az állattartás sok idővel és türelemmel kell,hogy párosuljon.
2010. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Az alom fajtájától is függ. Próbáltam már olyan almot is, hogy szinte naponta kellet cserélni! Most szilikátos van, ezt naponta takarítom, kb. kéthetente cserélem.
2010. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom az előzőekhez: kakit rögtön, pisit többször naponta, mert az alom összeáll gombócba és csak ki kell kapni lapáttal. És 5-6 naponta a teljeset cserélem, Domestossal kimosom a tálcát.
2010. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Egy cicánk van , reggelente kilapátolás, esetleg kis

pótlás. Teljes csere, takarítás hetente.

Ha elmarad, bizony reklamál, hogy ő oda ugyan be nem megy,

tessék rendezni a cuccot.

2010. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is szilikaalom van, napi egyszer, mikor hazaérek kiszedegetem a kakit. De tényleg nem szabad elhagyagolni! Mi sajnos egyszer megtettünk és meg is bosszulta szegényem-> a konyhasarokba csinált...
2010. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!