Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék heterokrómiás...

Hol tudnék heterokrómiás macskát találni? Vagy hogy keressek rá? Van feketében is vagy csak fehérben? ^^ ha valaki tud esetleg link?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A heterokrómia nincs színhez kötve, vörös, szürke és fekete bundaszínnél is kialakulhat, de a leggyakrabban a fehér cicák mutálódnak. Fehér színben nem olyan hatalmas ritkaság, idén nyáron is láttam többet is jófogáson.


Miért akarsz pont ilyen macskát? Én tudom, hogy gyönyörűek, nekem is tetszenek, de azt tudod, hogy a kék szemük oldalán gyakran süketek? És ha világos árnyalatú a kék szem akkor vakság is előfordul? Illetve hogy fehér cicák esetében csak benti tartás javasolt? Kifejezetten heterokrómiás tenyészállatot nem fogsz találni pont az előbb leírtak miatt. Inkább válasz olyan fajtát, aminek mind2 szeme kék(pl sziámi birman ragdoll, de britteknél és maineeknél is előfordul)

2016. szept. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha találsz is háznál eladót,az szinte biztos,hogy beteg is.és nem adják olcsón.

akkor már inkább tenyésztők oldalán nézz szét,ott is biztos akad ilyen cica.

2016. szept. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj, majd kinövöd ezt a hülyeséget...


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2016. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van már egy cicám,elég régóta. Tisztában vagyok vele hogy,hogyan kell róla gondoskodni és azt is tudom,hogy milyen problémák lehetnek az ilyen cicákkal. Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 5. 13:19
 5/5 anonim válasza:
Ha esetleg találsz valahol, és van még nekem is elmondod hol? Mert én is nagyon szeretnék egy olyat, csak fehérbe. :)
2020. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!