Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden átmenet nélkül támad a...

Clairvoyant kérdése:

Minden átmenet nélkül támad a macskám, mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Ő a negyedik macskám az életem során, de még ilyet egyiknél sem tapasztaltam. Hihetetlenül bújós, játékos macska, gyakorlatilag le sem száll rólam, de minden nap van amikor dorombolásból egy másodperc alatt támad, és nem játékból, lesből, hanem oldalazva, erősen ráharapva a kezemre, láthatóan agresszívan. Fogalmam sincs mit csinálok rosszul és mire reagál így, gyakorlatilag rajtam fekszik elnyúlva, a következő pillanatban meg már véresre harapta a kezemet. Le lehet erről valahogy szoktatni?

2016. szept. 5. 12:10
 1/4 Szafica ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, mentális zavarra is utalhat, ha minden előjel nélkül, egyik pillanatról a másikra agresszíven támad. Feltéve persze, ha tényleg nem játékból csinálja.
2016. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős macskáról van szó de ha még pici pár hónapos és túl korán lett elválasztva az anyjától előfordulhat hogy veled akar harcolni időnként amit amúgy az anyjával tett volna meg
2016. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiatal, kb három hónapos, mentett macska, bedobták az állatotthonba. Akkor nem aggódom, amíg ikyen izgaga, maximum kesztyűben simogatom ☺ koszonom a válaszokat
2016. szept. 6. 19:04
 4/4 Cavix válasza:
Ebben a korban ez csak játék. Nincs más, kire vadásszon.
2023. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!