Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhás a cicám milyen spray...

Bolhás a cicám milyen spray illetve csepp használ?

Figyelt kérdés

fiatal 3-4 hónapos cica.max 2 kg vagy annyi sincs.kapott valami cseppet a nevét nem tudom mert állateledel boltba vettem egy pipetta lötty volt valami gyümölcs illatú,de továbbra is szaladgálnak rajta a bolhák vakarózik és szorja a bolháit az ágyamra.mit tegyek?

panzi dr.pet bolha kullancsriasztó spray jó?Nem tudok rá sokat költeni sajnos :(

[link]


vagy egy másfajta csepp lehetőleg 2000 ft alatt?


2016. szept. 5. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Frontline spot on-t vettem, igaz, 3 e. Ft volt. Ennek van irtó és megelőző változata. De manuálisan is besegítettem: bolhafésűvel (ez spec. sűrű fogazatú) naponta többször átfésültem és ami a fésű fogai közé szorult, rögtön összenyomtam. Muszáj áldozni rá, mert ha a lakásba befészkelnek, nagyobb gond lesz.
2016. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fypryst spot on tapsztalat?


ÉS mit tudsz erről a sprayről:Insecticide 2000

ráfújhatom a cicára?


jó mivel anyám spórolós nem fogja fel hogy ez nekünk is kellemetlen ha szórja a bolháit a párnára...ennyi esze van..

2016. szept. 5. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi használjuk az insecticide 2000-et de nem macskára nem lehet fújni szerintem csak a környezetébe. Igaz hogy nem káros rá de nem hiszem hogy közvetlen rá lehet használni.
2016. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fypryst nekünk semmit nem hasznàlt a mida spot- ot ajànlanàm. Kicsit olcsobb is mint a frypryst
2016. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ez borzalom mindenhol ugrálnak a bolhák de már megrendeltem és még mindig nem szállították ki.

azt a drágábbikat rendeltem

2016. szept. 8. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!