Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanáthára utaló jelek a...

Macskanáthára utaló jelek a cicámnál?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kinti-benti cicám, aki elég sokat csatangol. Pár napja könnyezésre és orrváladékre lettem figyelmes, múlthét pénteken dokihoz is mentünk. Mivel a cica rendszeresen van oltva(az ez évit június elején kapta meg) a doki kizárta a macskanáthát és allergiára kapott gyógyszert. Viszont most néztem rá, és belázasodott. Holnap este rendel újra a doki, akkor tudom visszavinni. Lehet az oltás ellenére is macskanáthás? Vagy van vmi hasonló ami ezt okozhatja? Házilag tudok rajta holnap estig valahogy segíteni? Enni, inni iszik hálistennek, arra figyelek, hogy nehogy kiszáradjon, de még sosem volt beteg, aggódom. :S

2016. szept. 5. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az oltott macskàk is el kaphatjàk a macska nàthàt, csak sokkal jobban kezelhető mint azoknàl akik oltatlanok....vidd màsik dokihoz a cicàd!!!!!
2016. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet macskanáthás is, de nagyobb eséllyel gyógyul, mintha nem lenne oltva. De van egy csomó más vírus, baktérium, ami ellen nincs oltás és elkaphatja. Házilag nem nagyon tudsz mit tenni, míg eszik-iszik, addig nincs életveszélyben. Viszont amint lehet, vidd vissza a dokihoz.
2016. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!