Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskát be lehet szoktat...

Kinti macskát be lehet szoktatni költözéskor?

Figyelt kérdés
3 éves ivartalanított kandúr, kinti-benti macska, aki most kedve szerint jár-kel. Kertes házból sajnos hamarosan panelba kell költöznünk, meg fogja tudni szokni a bezártságot?

2016. szept. 8. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkesríteni de nekem nem sikerült. Borzalmasan szenvedett, depressziós lett, meghízott. Szerencsére nekünk van kertünk az új helyen is, így végül meg tudtam oldani máshogy. Ugyanúgy ivartlanított kandúr az enyém is. Ha úgy nőtt fel, hogy kijárhat, akkor szerintem kegyetlenség ettől elszakítani.
2016. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Levgőzni hagyd. Szúnyogháló az ablakra és ha erkélyes akkor vigyåzni ki ne essen. Meg fogja szokni, ha levegőre vágyik ne az ajtóhoz menjen hanem az ablakhoz. Naponta szerintem tedd a nyitott ablakba hogy levegőzzön.
2016. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be. Én a 3 éve kijárósomat voltam kénytelen visszaszoktatni a házba, teljesen jól viseli. Az első 2 hét volt húzós.
2016. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez személyiségfüggő...

Mennyire szeret bent lenni?

Bújós, vagy inkább "hagyjbékén" cica?

Van akit nem visel meg, és van akit igen...- ha megpróbáljátok és nem jön össze, néhány hónap után is megpróbálhattok más otthont találni neki.

2016. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!