Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek 10 êve én...

Szerintetek 10 êve én öltem meg a kiscicát?

Figyelt kérdés
Még tàjékozatlan kis sulis voltam. Az egyik sok macskàs szomszéd elött làttam egy kis cicàt aki nagyon sovàny volt és gyenge elfutni sem birt előllem joformàn jàrni is alig. Hazahoztam higy meg etessem de semmit nem kivànt adtam tejet azt itta aztàn vissza vittem s màsnap reggel holtan talàltam a szomszéd elött.a tejjel megöltem?

2016. szept. 8. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Legközelebb vidd állatorvoshoz, lehet olyan pici volt, hogy tápszer jobb lett volna. De nem tettél semmi rosszat, becsülendő, hogy segíteni próbáltál rajta. Sajnos az olyan piciknek nagyon kicsi az esélyük az életbenmaradásra..:(
2016. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%

Ha gyenge volt,akkor már nem tudtál rajta segíteni,szóval nem a te hibád.

A tej,csak hasmenést okoz a kiscicánál,de nem hal meg tőle.

2016. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
25%
Ha a cica pár napos volt és tehéntejjel itattad akkor lehet, de lehet hogy beteg volt és azért halt meg.
2016. szept. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, még gyermek voltam s minden hülye könyvbe mesében is az fojt hogy tejet iszik a cica, ma màr tudom hogy nem így van, de a mai napig lelki furdalàsom van e miatt. Borzasztó volt làtni hogy halott màsnap.amugy kb 6 hetes lehetett a testvérei fürgék jo bőrbe voltak. Hàt tényleg àllatdokihoz lett volna jo vinni. Lehet rà segítettem a halàlàhoz
2016. szept. 9. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem valószínű hogy rásegítettél. Lehet hogy az állatorvos se tehetett volna többet érte, mint hogy nem hagyja szenvedni.
2016. szept. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás. Te az akkor tőled telhető legjobbat tetted, megetetted. A tej nem ideális a kiscicáknak, de nem okoz halált. Valószínűleg kórosan le volt már gyengülve, az anyja nélkül aligha van esélye egy pici cicának. Ha lett volna dajkacica, az megmentette volna, de erről te akkor nem tudhattál. Szerintem ha ilyen rossz állapotban volt, akkor se marad meg, ha magadnál tartod. Szomorú történet, és még mélyebben megmarad, mert gyerekként történt veled, de nem vagy hibás.
2016. szept. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szegény cica már akkor a végét járta, mikor megtaláltad, és nem oszt nem szoroz, hogy tejet kapott.

Nagymamámnak lehetett magyarázni, hogy nem jó a cicáknak a tej, mindig azt adott a kiscicáknak, aztán nekünk pampogott, hogy azért fostosak, mert mindig nyúzzuk őket. De minden macska túlélte a rendszeres tejfogyasztást, nem haltak bele.

2016. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Rengeteg rokonom minden nap ad tejet a macskáknak. Kicsinek és nagynak is. Mind legalább 20 évig élt és nem volt hasmenése. Ezt a tejes hülyeséget csak itt olvastam ezen az oldalon.
2016. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

EGYÁTALÁN ne legyen fuldalásod vagy bármi.

De lehet jól esne a lelkednek ha magadhoz vennél egy cicust a menhelyről. Nem tudom hogy vagy vele,de nem tudom ki vagy még is,most hatalmas ember vagy a szememben. Nagyon aranyos volt tőled hogy már gyermekként tudtad mit kell tenned.

2 cicám van. Mind a kettő kiskora óta nálam van. Kaptak már laktóz mentes tejet is meg sima tejet is. Semmi bajuk:) mellesleg 12 éve megy ez a tejes sztori nálunk.^^

Majd írj Kedves Kérdező,hogy cica üggyel hogy áll!:)

2016. szept. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó jelenleg három cicám van igaz egyik sem menhelyi, de valószínűleg oda kerültek volna az egyik cicám egy idős nénié volt aki meghalt, üresen maradt a ház rokonai nem voltak vagy ha voltak is nem vitték el nem fogadták be a cicát így hát én fogadtam be eleinte nehéz volt vele elfogadtatni magam de mára már imádjuk egymást a másik cicám egy hozzánk közel lévő temetőbe született onnan hoztam haza a harmadik cicàm télen megjelent a kertünkbe adtam neki enni aztàn màr idővel a lakàsba is behívtam hogy ne fázzon, aztàn nagyon megkedvelltem ugyhogy a csalàd tagjàvà vâllt.2 nőstény1 kandur mind a három túl van már az ivartalanításon. Imádom őket!!!!! Szóval egyik sem menhelyi de én biztos vagyok benne hogy oda kerültek volna vagy csak elpusztulnak szegények
2016. szept. 10. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!