Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskam szemével?

Mi lehet a macskam szemével?

Figyelt kérdés
Jókedvű, jó az étvágy de a bal szemét egyfolytába hunyorítva tarja, néha nem is nyitja ki...nem látszik, hogy szenvedne, játékos...állatorvosra nincs pénzünk...1,5 éves kandúr cica, valakinek valami ötlet, hogy mi ez, és mit tegyek vele?
2016. szept. 11. 17:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Wiskast vagy purnia tápot esznek+napi 2 fél kg.os konzerv, 4en vannak, 1,7kgos zacsi 1 hét alatt simán elfogy, a lány cicák ivartalanítva vannak, igazából csak az anya odaszült, és akkor így befogadtuk a kicsiket(meg az anyát)nem szántunk rájuk olyan sok pénzt...persze ha nagyon beteg lett volna elvittük volna, egy olyan hét múlva...
2016. szept. 18. 20:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahogy leírod teljesen jól tartod őket és azért mert pislog az egyik szemére egy kicsikét szerintem sem kell rohanni az állatorvoshoz én írtam azt hogy valószínű csak megkarcolta megsértette valami és az én cicám is járt már így én sem szaladtam vele a dokihoz és helyrejött úgy ahogy a te cicàd is persze ha komolyabb a baj akkor tényleg muszáj állatorvoshoz vinni de mint írtad olyan esetben el is vinnéd. Szóval ne törődj ezzel a hülye kötözködő vel nem kell milliárdos nak lenni ahhoz hogy jól tartsàl egy macskàt
2016. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amíg játékos, és jó az étvágya, addig nem beteg☺
2016. szept. 19. 16:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas magyarázkodás :) hallottam már ilyet közben meg teljesen más volt a valóság.
2016. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor ne higyjél...ha elhiszed, nekem az miért lesz jobb?Ha nem hiszed, nem érdekel, higyj amit akarsz...
2016. szept. 19. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!