Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki ivartalaníttatta a nőstény...

Aki ivartalaníttatta a nőstény cicáját. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

A cicám 7napja lett műtve és ma elkezdett váladékozni a sebe.Még nem forrt neki össze a seb rendesen.Egy centis részen még a bőr ketté áll.Ez normális?Másnál is volt így?Hétfőn megyünk varratszedésre.


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. ápr. 22. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, az én cicámnál ilyesmit nem tapasztaltam. Nem kellene a hétfőt megvárni, vidd vissza az orvoshoz már holnap, nehogy valami komolyabb baj legyen.
2010. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális. A mi cicánknak már 7 nap után kiszedték a varratokat, be volt forrva a seb. Hívd fel az orvost, és kérdezd meg, mit tegyél.


Gyógyulást a cicának!

2010. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne várd meg a hétfőt, irány a doki, aki műtötte, esetleg

persze másik doki. Te is megnyugszol.

2010. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ez nincs rendben a seb egyértelműen elfertőződött!!

Vigyétek vissza amilyen gyorsan csak lehet mielőtt teljesen elgennyesedne, begyulladna ciszta alakulna ki...és további szörnyűségek.

Amíg eljuttok az orvoshoz és tényleg vigyétek el mert lehet, hogy erősebb antibiotikumra is szükség lesz, valami fertőtlenítő oldatta törölgessétek le akár óránként a sebet pl. betadine-val.

2010. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinned az orvoshoz.Valószínű,hogy szét nyalta a sebet.Kérj tőle Masti Veyxym tőgyinfuziót,és ne engedd,hogy nyalja a sebet!
2010. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2010. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elvittük az állatorvoshoz.Szerencsére nincs neki begyulladva a sebe.Mára már egész szép volt neki.A hasa tele van csomókkal és mikor műtötte az orvos akkor kiszedett egy csomót hogy meg vizsgálja hogy mi lehet az.Mikor kiszedte a csomót akkor véralvadék keletkezett és az ketté vált, az egyik fele savóvá, a másik alvadékká,a savó kifolyt nem pedig felszívódott.Szegény cica olyan szerencsétlen mert koordinációs problémái vannak,mindig mindenbe beleesik.Olyan kicsi hogy még a gallér is nagy rá,pedig már 1éves.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!!

2010. ápr. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!