Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oda adhatom a par hetes...

Oda adhatom a par hetes kiscicanak a fonalgombolyagot?

Figyelt kérdés
Most talaltunk egy par hetes kiscicat. Nagyon kicsike meg. Csak az a kerdesem, hogy oda adhatom neki a fonal gombolyagot? Nem nyeli le? Meg soha nem volt cicam.
2010. ápr. 22. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne adj neki fonalgombolyagot, inkább pingponglabdával játsszon, az veszélytelen, és imádják, mert könnyen pattog.
2010. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, nem fogja kajának nézni.A kérdésedből azt

gyanítom, hogy még nagyon sok ismereted hiányzik a

cica tartásához. Ez a rovat is nagyon hasznos lehet

Neked, javaslom, hogy tájékozódj.

2010. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
CSak akkor ha nem műszálas, szálazódós fonal... A cicáknak hátul a nyelvük ilyen kampós, vagy hogymondjam, és könnyen fennakadhat nekik...én is azt tanácsolom hogy inkább labdát adj neki.
2010. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
örülni fog, lehet még egy felsőt is köt neked belőle
2010. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
NE adj neki sem most, sem felnőtt korában fonalgombolyagot! Lenyelheti és megfulladhat tőle! Még felnőtt macskánál is veszélyes, mert fennakad a nyelvén , ha meg lenyeli, elzáródhat a bele tőle!!! Ne engedd, hogy zoknival, kisebb ruhaneművel játsszon, mert játék közben széttépi, lenyeli a szövetdarabot! Nagyon jó játék a kólás-ásványvizes stb. kupak! Másik ötlet: egy madzag végére köss masszív csomót, fűzz rá egy kupakot (miután kilyukasztottad a közepét) és utána oda is köss csomót, hogy ne tudjon lecsúszni a madzagról a kupak. Ezt húzigálhatod előtte egeret imitálva, de ha csak leteszed elé, akkor is megindul a fantáziája. Édesek játék közben!
2010. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én alufóliát szoktam golyóvá gyúrni a cicáknak.Nagyon viccesek vele.Igaz,hogy mindig bepofozzák valami alá,és újat kell adnom nekik,de nem baj.
2010. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon jó ötlet, a papucs, mint játszóeszköz. Nagyon szeretjük vele dobálni Őtet. (kiscicánál azért ne próbáld ki)
2010. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lenyelés mellett, még valami a fonalgombolyag ellen szól. Rátekeredik a nyakára és megfulladhat. Én is hasonló játékokat adok az enyémnek, mint amit itt ajánlottak a többiek. De az enyém a WC papír gurigával imád játszani. Néha, ha le akarom fárasztani, lézerrel őrjítem meg, úgy rohan a kis pont után, mintha kötelező lenne.
2010. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én macskám nagyon szeret a guruló dió után nyargalni. Ezen kívül, ha talál kinn galambtollat, azzal is elbirkózik. Meg a kutyák kis labdájával.
2010. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat es a hasznos otleteket! Az en cicam karacsonyfa disszel jatszik. Szokott a kezemmel, egy elethu jatekcicaval es meg sok mas furcsa jatekkal!
2010. ápr. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!