Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a macskám mereven bámulja a szobám sarkát, mintha látna ott valamit?

Figyelt kérdés

Elég ijesztő. Eleinte azt gondoltam, hogy egy bogarat kerget, de nincs ott semmi.

Bámulja és nyávog, ha szólok neki, rám néz egy pillanatra, majd újra a fal felé fordul...

Előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 23. 00:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
a macskák látnak bizonyos dolgokat, amit mi nem.
2010. ápr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Állítólag a macskák látják a szellemeket!!!
2010. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
75%
nem tudom, de én félek
2010. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az én macskám az asztalon ül és bámul ki az ablakon mindig. Csak az a baj hogy az ablakkal szemben a szomszéd ház fala van! xD Nem baj, ő jól elvan, ez a lényeg. Amúgy lehet hogy a fal mögött hall valamit, másik szobában, vagy valami egeret?
2010. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én is sok helyen olvastam már, hogy a macskák látják a szellemeket. ah most nem fogok merni elaludni xD
2010. ápr. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

féltem, hogyha ideírom a szellemes tippet, mindenki tök hülyének néz, de ez volt az első gondolatom.

a régi lakásunkban is ezt csinálta és ott a nővérem és a barátnőm is láttak fura dolgokat abban a sarokban, ahova a macsek nézett. úgy tűnik kaptam egy szobatársat. juhú :D

2010. ápr. 23. 04:08
 7/21 anonim ***** válasza:
úristen. nem látsz semmit? én beszarnék.
2010. ápr. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Az is lehet, hogy van ott valami "illat" (pl. egy régi macskáé) és azért gerjed be ennyire :) Na meg ha tényleg valami régi macskát érez, akkor nem csoda, hogy nyávog: tavaszodik. Nem kell egyből halottakat látni :D Fújd be valamivel azt a sarkot, hátha elmúlik :)
2010. ápr. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem tuti szellem, vagy valami olyasmi, amit mi nem latunk. Altalaban. De ne lepodj meg, ha egyszer megiscsak meglatod!

Nem megijeszteni akartalak, komolyan mondom. Nezz utana, mit lathat..

2010. ápr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

szellemek nincsenek... sztem is illat vagy hang vonza oda a tekintetét.

ha egy pontba mered akkor mért szellemre gyanakodtok? a "szellemek mozognak"

zárd ki a szobából 1-2napra, tegyél a sarokba vmit, pl egy szobanövényt, fel is dobja a szobát, és aztán nézd meg h mit reagál a változtatásra

2010. ápr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!