Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a macskám mereven bámulja a szobám sarkát, mintha látna ott valamit?

Figyelt kérdés

Elég ijesztő. Eleinte azt gondoltam, hogy egy bogarat kerget, de nincs ott semmi.

Bámulja és nyávog, ha szólok neki, rám néz egy pillanatra, majd újra a fal felé fordul...

Előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 23. 00:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az én cicáim is csinálják, ráadásul ők ketten szinkronban, de az a fura hogy mikor a barátnőm itt volt a kislányával akkor este a kiscsaj ugyanoda nézett mint a cicák(alig 4 hónapos volt). Állítólag a csecsemők is látják a szellemeket. Mondjuk én nem paráztam,mert ha szellem akkor remélem apum szelleme, ő meg nem bánt:)
2010. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Olyan kis lelegzetelszivo mano van a falban mint a "Cat eye"-ba. Arra kempel. :)
2010. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Hidd el ő látja azt a bogarat,ha te nem is.Bizti nem valami kézzel nem fogható(bár ki tudja).A kis muslincákat is látják,meg a mini pókokat.Képzeld e,ha látnak a sötétben,mit észre nem vehetnek.Amúgy az enyémek is szoktak ilyent csinálni.
2010. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
A macskáknak nagyon jó a hallásuk, hallják a falban menő vezetékekben csobogó vizet, vagy a motoszkáló pókot. Sokszor ezekre figyelnek, hegyezik a fülüket rá, felé, hogy mi lehet az. kutyák is szokták. Nem szellem, nyugi.
2010. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

1. tuti, hogy nem régi macska. nem lakott itt állat az enyém előtt.

2. az ajtó melletti sarok az, úgyhogy a szobanövény dolog nem működik. nem tudnék közlekedni.

3. a sarokban nincsenek vezetékek :D


nem tudom, mi ez, de reggel hatig nem sikerült elaludnom. én hiszek a szellemekben, az egyiptomiak is hittek...

2010. ápr. 23. 12:15
 16/21 anonim ***** válasza:

Itt mindenki csak tippeket mond, de én mást ajánlok:

Próbáld azt fényképezni, amit a macska néz, és több típusú géppel, régi filmessel, CCD kamerással (és infraszűrő nélkül), esetleg vidikoncsöves videófelvevővel.

2010. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha hiszel is a szellemekben, akkor sincs miért paráznod. A macska láthatja, na és? Nálam egyszer egy halottlátó azt mondta, hogy a hálószobámat sűrűn látogatja túlvilági "egyén". Ettől még ott alszok és még nem is történt semmi rossz. Különben tényleg érdekes egy szellemed lehet, aminek/akinek zéró a mozgása. Ettől is elég valószínűtlen.

Nem kancsal egy pöppet a cinyó? Csak kérdés, mert lehet, hogy az ajtót nézi és kimenne. Ebbe beleférne a nyávogás is.

2010. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

nyitva van az ajtó, úgyhogy szabadon kimehetne, ha akarna.


a fényképezgetés nem hülye ötlet :)

2010. ápr. 24. 10:28
 19/21 anonim ***** válasza:

A fenykepezos tenyleg jo otlet! Mellesleg szerintem tuti szellem. Szerintem vannak szellemek, es nem hulyeseg, hogy a macskak latjak oket... es a gyerekek is, egy darabig. Az en testverem is viselkedett furcsan gyerekkoraban, es mondott erdekes dolgokat.

Fotozd le a sarkot, es mutasd meg a kepeket!!!

2010. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
amint újra csinálja a macs, megpróbálom lefotózni... nem tudom sikerülhet-e...
2010. ápr. 24. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!