Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire igényli a macska a...

Mennyire igényli a macska a vizet?

Figyelt kérdés

Van egy vizes tálja a folyosón és egy a hálószobámban(ahol ő is alszik).


Ha megszüntetném a szobámban lévőt lenne baja? Este nem tud kimenni a szobámból, de napközben mindig nyitva az ajtó. Sokkal könnyebb a folyosón lévő tálját frissen tartani



2016. szept. 16. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos túlélné, de nem esne neki jól... Kétlem, hogy akkora macera lenne napi néhányszor kicserélni egy nyomorult tál vizet, nekünk 3 kutyánk van és 2 macska, mégsem kell poshadt vizet inniuk.
2016. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi macskánk csak a csapból hajlandó meginni a vizet. :) Szóval minden egyes alkalommal meg kell neki nyitni.

Ha így nézed, sokkal könnyebb helyzetben vagy, mert csak kicseréled naponta 1x a vizét (nyáron 2x) és ennyi. Nem fog letörni a karod. :D

2016. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is cseréld a vizét továbbra is de ha ennyire megerőltető akkor hagyd nyitva a szobaajtót és akkor ki tud járni mikor megszomjazik
2016. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyire te. Kell neki az életben maradáshoz. Szerintem inkább minden nap kétszer cseréld ki, én ha megtehetem igyekszem többször is. (minimum reggel-este). Kell neki a két vizestál, kell neki mindenből kettő, elvileg almostál is lehetne kettő egy macskának, (logikus, egy kinti macskának egy egész kertje van erre a célra), pont nemrég jártam egy macskás oldalon elvben mindenből kettő kell. Ne legyen közel egyik sem sem az alomhoz, sem az etetőtálhoz. A szobában lévő tálját frissen tartani gondolom plusz három méter távolság a fürdőszobától vagy konyhától.
2016. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!