Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért dörgölőzik a cicám az...

Miért dörgölőzik a cicám az orromba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érted, hogy a fejedhez dörgöli a fejét, akkor az azt jelenti, hogy szeret. :) Az én cicám is állandóan bucizik, annyira imádom!!! :D
2010. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek több oka van. Egyrészt, amit előttem írtak, másrészt a macska pofáján vannak olyan mirigyek, amik olyan anyagot választanak ki, amit ha valamire ráken a macska (te ebből semmit nem veszel észre) akkor abban onnantól kezdve jobban bízik, mert megjelölte. Ezért tűnhet úgy, hogy szereti az ágy lábát is :)
2010. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
a cicák mindenhova dörgölőznek, ami cirógató hatású:)
2010. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is gyakori,ha hazamész és idegen szagok vannak rajtad,akkor a cicád jól "összeken",hogy ismét ismerős "szagod" legyen,mert nem lehetsz a másé csak az övé.Ez a feltétlen szeretet jele is.Nekem is van kettő és egész nap ezt csinálják és most,hogy vedlési időszak van,állandóan tiszta szőr az arcom tőlük,de le nem mondanék róla semmiért.
2010. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Puszit ad :DDDDD Az enyém is ezt csinálja, közben meg a nadrágomon dagaszt XD


24/L

2010. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem is mindig "gyúr".. x'D

cukimukik

2010. máj. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!