Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macseknak, aki szeret elnyúlva...

Macseknak, aki szeret elnyúlva aludni érdemes macskapárnát venni, vagy inkább kutyáknak valót?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy azon aludjon, ne összevissza mindenhol. Gondolom, ha nem nyúlhat el, akkor nem szokna oda, így vegyek inkább kutyáknak valót?
2016. szept. 24. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A macska öntörvényű lény, vehetsz neki bármit, ha neki az nem szimpi, soha nem fog rajta aludni. Vidd el a macsekot a freesnapf-ba (vagy hasonló olyan boltba, ahová be lehet vinni az állatot is) és választasd ki vele, neki melyik szimpatikus.
2016. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bűntudatom volt hogy szegény a szekrény tetején vagy a parkettán is aludt.Persze fotelon meg mindenféle puha helyen is ezért vettem egy kényelmes kis párnát hogy egy helyen aludjon.Mondanom sem kell hogy az elso nap után már nem érdekelte.Egyszer sem aludt ott.Én úgy gondolom hogy ahova letelepednek ott nekik jó és szerintem nem lehet egy helyre szoktatni őket.(Bár én csak az én macskám ismerem szóval ha úgy gondolod hogy odaszokna nyugodtan megveheted persze csak akkor ha nem lesz probléma ha utána figyelmen kívül hagyja) :) ha veszel akkor szerintem is érdemes nagyobbat venni hogy elnyúljon benne:)
2016. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Enyémek lazán, a parkattán elnyúlva órákat alszanak. Csináltam én nekik pihe-puha, mindenféle fekhelyet, de nem kellett. [link]
2016. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
2016. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 nagyon cukker!!
2016. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oda szeretném tenni, ahol régen volt egy fotel, abban mindig sokat aludt, amíg ott volt, miután arrébb raktam kb. 2 méterrel a fotelt, rá sem néz. Tehát a hellyel nem lenne gond, anyagban meg találtam néhány olyat, ami tetszhetne neki. Sajnos elvinni nem tudom, mert egyetlen egyszer volt autóban, amikor ivartalanítva volt, azóta megőrül, ha csak meglátja az autót.
2016. szept. 24. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, a macska úgyis ott alszik ahol épp rájön. Lehetnek kedvenc helyei persze, de egy percig se hidd, hogy azt te választhatod ki. =D Az én macskáim macskapárnán csak télen alszanak mikor azért már hűvösebb van. Illetve vettem anno magamnak egy nagy, kerek, bőr puffot, na azt azonnal bevették, én egyszer nem ültem rajta.
2016. szept. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én macskám is folyton változtatják az alvó helyüket szóval lehet neki bármit vásárolni akárhova rakhatod az esetek max20%- ban fogod ott talàlni
2016. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!