Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos! Valaki tud jo allatorv...

Fontos! Valaki tud jo allatorvost nograd vagy Pest megyebe?

Figyelt kérdés

Nograd megyebe lenne a legjobb olyan aki ma vasarnap is dolgozik

De pest megye Vac kornyeke

Nagyon fontos lenne olyan aki az 5 napos kiscicaim megtudna nezni(betegek,meg vannak fazva pedig meleg helyen vannak,alig alig esznek nem nyavognak)az anyuk magukra hagyta oket


2016. okt. 2. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem vàc környéke, de Bp 18 kerületbe van egy profin felszerelt hely ahol segítenek rögtön a Ràday nonstop àllatorvosi rendelőben.
2016. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem jonnek ki helybe?

Milyen arba dolgoznak?

2016. okt. 2. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem mennek ki vasarnap, elég korrekt àrban dolgoznak és bàrmeddig viheted ma is még éjjel is. Jo szakembereik vannak.
2016. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy a hungàriàn tudsz le jönni vagy az m.o- àson.Ha tudod hol a ferihegyi reptér ott kell lejönni a nullàsrol.onnan kb10 perc
2016. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sorry tudom nem a legközelebb van, de làtom senki nem írt én meg őket ismerem és tudom, hogy profik. Àrban sem vészes.
2016. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves hogy segitesz koszonom szepen

Csak az a baj hogy en meg gyerek vagyok es apukamon mulik hogy fel-e visz

Ha fel is vissz mire felerunk lesz 6-7 ora adig megprobalom az itteni allatorvost bar o csak kutyakkal foglalkozik

Azt nem tudod hogy mit jelenthet hogy kint van a szajukbol a nyelvuk,es hideg?

Futve vannak

5 cicabol 3-nak kint van a nyelve

5 naposak

2016. okt. 2. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Dunakeszi Blöki àllatorvosi rendelő. Ma este 6 és 7 közt rendel.rà gugliztam pestmegyébe ez van hozzàtok legközelebb ahogy néztem. Öket nem ismerem sajna de jóval közelebb van.ja amugy előzö vagyok...sajna nem tudom mi lehet szegényeknek a baja de nem hangzik túl jól:((apud kocsival vinné? Mert akkor egy óràs ut kb még a Ràday is a Dunakeszi meg közel van vàc- hoz.oda hamar ki értek bàr nem tudom pont merre laktok, de ha írtad, hogy Vàc környéke okés akkor Dunakeszi simàn jo lehet még.
2016. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök aranyos vagy, hogy így félted a piciket hàt biztos betegek szegénykék:(((
2016. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!