Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Mennyire lehet...

Macskások! Mennyire lehet tartós egy kaparófa, aminek banánrost a felső, bújós része? Valaki ismeri az anyagot?

Figyelt kérdés

Így néz ki nagyhából [link]

[link]

Nagyon hamar szétszedné vajon egy cica?

Most egy kisebb plüss kaparófája van, de megmondom őszintén, hullik a plüss és nem annyira tetszik... amit most kinéztem, fa és banánrost, a fa tetszik benne nagyon, de nem tudom a rost mennyit bírna. Szerintetek?



2016. okt. 4. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szétszedné..a bújos részét nem tudod bevonni valami anyaggal? a kaparófát kaparhatná,de ezt a banánrostot nem kéne. Nem tudom milyen szinten aktív a macskád kapargálás szempontjából, az enyém kb. fél-egy év alatt végezné ki.. :D
2016. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor is, ha tényleg csak a teteje ilyen rostos anyag? A rúd része ugyanolyan fonallal bevont kaparó, mint a többin.

Valahogy így néz ki a kaparófa amúgy: [link] csak kisebb, kb ennek a fele, egy nagy rost bújóval a tetején.

2016. okt. 4. 14:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a kandúrom inkább ugrálni szeret a macskabútoron, mit kaparni... :D
2016. okt. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!