Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharapott az alig 1 hónapos...

Megharapott az alig 1 hónapos cicám. Lehet valamilyen problémám tőle? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kint dohányoztam, amikor vígan simogattam az egyiket.. mire észrevétlenül a másik kis 1 hónapos egy alig 1-2 másodperces harapást ejtett. Nem telt el fél perc és állt a vér a papucsomban, körülbelül 1-1 cm mély harapás.

Mivel betadint nem találtam így tömény alkohollal fertőtlenítettem. Zsibbad és kellemetlenül fáj, vérzik továbbra is, igen erősen. Ha megvolt a fertőtlenítés, esetleg még utána is lehet valami bajom tőle?



2016. okt. 10. 02:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezt játéknak szánta, engem is szokott harapdálni gyengéden és utána ott megnyalja*hülyék a macskéák* egy egyhónapos kiscica nem tudom h haraphat ekkorát....
2016. okt. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy jól kivérezzen, ha 1-2 nap múlva is zsibbad, akkor mutasd meg orvosnak.
2016. okt. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Macskanő/férfi leszel
2016. okt. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azért, de egy hónapos macskának van kb bruttó négy szemfoga, az is pici, hogy tudott ekkora sebet ejteni?


Ettől függetlenül kétlem, hogy sok bajod lenne tőle, fertőtlenítsd továbbra is és kötözd be. A cicának ne hagyd, hogy harapjon, ha harcolni akar, adj neki egy játékot. Valószínű amúgy is csak játszani akart, az enyém is szeret lábakat harapdálni, de már nem erősen, mert tudja, hogy azt nem engedjük. Inkább csak csimpaszkodik rajtunk.

2016. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!