Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja befogadtam egy kóbor...

3 napja befogadtam egy kóbor macskát, aki belekakilt a kádba. Kaphatok valamilyen fertőzést, hogy nem fertőtlenítővel lett kitisztítva?

Figyelt kérdés
Mivel éjszaka történt ezért csak kiszedtem és vízzel kiöblítettem. Este fürdés előtt tusfürdővel átmostam, mielőtt teleengedtem volna vízzel.
2016. okt. 7. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha átmostad, akkor nem, ne aggódj.

Féreghajtót vegyél a cicának!

2016. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi, csak lehetett volna annyi eszem, hogy kifertőtlenítem.. :(. A macska egészségesnek tűnik amúgy..
2016. okt. 7. 22:06
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem nagyon kaphatsz el semmit a macskától. De oltasd be, adass neki féreghajtót és akkor 0-ra redukálod a "veszèlyforrást". :)
2016. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Fúj, ne haragudj de ez gusztustalan. :D
2016. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Amit a doki mondd, azt mindent meg fog kapni. Elég vékony és fiatal cica, de emberi mennyiséget produkált a kádba.. Ezért is van félelmem, mert ha csak egy kis csík lett volna akkor nem aggódnék ennyire :)
2016. okt. 7. 22:12
 6/24 A kérdező kommentje:
Az hagyján, hogy gusztustalan. De arra ébredtem éjszaka, hogy iszonyat büdös van... :)
2016. okt. 7. 22:14
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, nálam meg szoktak fordulni rosszabb állapotban lèvő mentettek is, sosem kaptam el semmit. Hypo, sanytol, takarítás. :) csak zárd el a macsekot, nehogy beletapicskoljon, mert lenyalja magáról!
2016. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De várj már! :D almostál ès alom van?
2016. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, Te nem kaptál el semmit, mert hypót használsz. Nekem is van flóraszeptem, de csak utólag jutott eszembe, hogy használni kellett volna. Állítólag toxoplazmozist lehet tőlük kapni a széklet által. Hát nem hiányozna... :(
2016. okt. 7. 22:18
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez még első nap történt. Késő este találtam, így egy lavorba végezte először a dolgát. Aztán, ahogy utánaolvastam, ha megérzi valahol a vizelete, széklete szagát oda már nem végzi a dolgát. Igy maradt a kád. Azóta már van alom..
2016. okt. 7. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!