Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscica kergeti az idős...

A kiscica kergeti az idős cicát, hogy lehetne leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
6 hónapos nőstény cica kergeti, ráugrik és harapja az idős nőstény cicát, aki nyávogva elmenekül. Ha előjön, a kicsi egyből ugrik rá (de nem fúj). Rászólunk, szétszedjük őket, de nem ér semmit. Hogy lehetne leszoktatni erről? Idővel kinövi? Amúgy szoktak együtt enni, ritkán aludni is.

2016. okt. 10. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem játéknak tűnik, mármint felhívásnak játékra. Hat hónapos cicánál ez még nem is meglepő. Lehet majd kinövi, én nem szedném szét őket, hadd rendezze le a nagy. Valószínűleg úgysem bántaná, csak fújna rá egy kicsit, meg ilyesmi. Akkor legalább kialakul a hierarchia.
2016. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak játék, de lehet hatalmi harc is. Teljesen mindegy, hagyd hogy csinálják. Leszoktatni, azaz "idomítani"

egy macskát, hááát... Sok sikert :D Előre szólok hogy nem mennem.

2016. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!