Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaszoltok valamire?

Valaszoltok valamire?

Figyelt kérdés
Volt tiz even az egy kandir cicank. Nem volt sose hizelgo igazbol. Kb fel eves kora ota volt velunk de sokag csavargott. Ugy erzem nem voltam eleg jo gazdi h sokat mem foglalkoztam vele mert most van egy pici par honapos cicank de o felugrik h fogjam stb hizelgobb meg jatekos lehet jatszani vele . Ugy erzem h vele jobb vagyok. Lathat a masik ciciam? Mar elment dajnos.
2016. okt. 13. 22:13
 1/4 Hemingway válasza:
100%
Nem értem kérdésed. Láthat a másik cicád? Honnan látna?
2016. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Odaatrol, a tulvilagrol. A lelek soha nem hal meg csak a test.

Kerdezo: persze h lathat, de biztos nem gondolja h rossz gazdija voltal, vegul is o sem volt olyan hizelzo mint az uj cica nem?

2016. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze!

Még az is lehet, hogy a Macska-Karma miatt ő reinkarnálódott a mostani cicáddá, hogy helyrehozza az akkori hiányossáát!

2016. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3/3

Vicces vagy tudod-e?:D Attol h te meg nem hallottal ilyesmirol meg letezik. Akar ember akar allat eseteben aki elhunyt. Attol h te nem latod ot, o meg lathat teged..:)

2016. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!