Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák és anyukák! A gyerekn...

QueenRavenna kérdése:

Kismamák és anyukák! A gyereknevelés kategórián kivül válaszoltok valamire, akkor miért írjátok oda legalul, hogy hány hetes terhesek vagytok ill. hány hónapos/éves gyereketek van?

Figyelt kérdés

Pl. Szórakozás kategóra -

Mi a kedvenc filmed?

P.S. I love you, egy 3hónapos kislány anyukája

Vagy

Ételek, italok

Kedvenc fagyitok?

A csoki. 27 hkm.



Mire jó ez? Semmi köze a kérdésnek vagy a válasznak, hogy van gyereke vagy mennyi idős. Nem értem meg ezt soha...


2013. jan. 20. 00:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha a gyereknevelés*
2013. jan. 20. 00:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok anyuka, de a tippem az, hogy büszkélkednek :D
2013. jan. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Neharagudj, de ez miért zavar?
2013. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Odaírtam, hogy miért. Ez olyan, mintha azt válaszolnám a szexualitásban, hogy kedvencem a kutyapóz, amúgy meg van egy 100Literes akváriumom 3 aranyhallal és oda vagyok a túró rudiért.
2013. jan. 20. 01:26
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Jó neked, hogy enyire unatkozol! Nekem ezek fel sem tünnek! :-)

Sztem. mindenki azt ír amit akar és senkinek semmi köze hozá!

Biztos megvan az okod rá h zavar, de sztem ezel kapcsolatban magadba keresd a hibát!

2013. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdekes kérdés...én mondjuk pont az vagyok, aki nem szokott ilyesmit odaírni. De szerintem tényleg "büszkeségből" lehet, ahogy írta az egyik válaszoló. Azért gondolom, mert én nem vagyok egy kitárulkozó típus, nem szoktam sehol megosztani a magánéletem részleteit sem, pl. nem teszek pocakfotókat a netre, stb. Feltételezem, hogy aki igen, az lehet olyan, aki odaírja ezeket is. Aztán lehet megszokás is, a gyerek-kategóriákban megszokta, és fel se tűnik neki. Igen, tényleg fura kicsit, de engem nem zavar. És amit írtam, csak feltételezés persze :)

2013. jan. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!