Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ashera macskát lehet...

Az ashera macskát lehet keresztezni perzsával?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 11:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nagy szőrmók fajta macskát a perzsa mellé. De azonos neműt!!

Amúgy hány éves vagy?

2016. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. De miért lényeg? Miért legyen azonos nemű, ha én szeretnék kicsiket? Max ha találok olyan keveréket, ami tetszik, akkor. Én most nem akarok fajta tisztáért pénzt kiadni. Ha valaki tud ingyen nagytestű, hosszúszőrű, fehérszőrű zöld szemű kandúrt, akkor szólhat. Nem muszáj fehérnek lennie.
2016. okt. 16. 21:14
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, hogy azonos neműt, mert értsd meg, hogy egy kistestű nőstényt megizéltetsz egy háromszor akkora kandúrral, a nőstény konkrétan belepusztulhat a szülésbe, vagy akár a magzatok kihordásába.

De akkor lenne egy nagytestű hosszúszőrű macskád. Csak lány. És a perzsa is életben maradna. És ha a nagytestű macskád pici korában kerülne hozzád, akkor még kiscicád is lenne. Íme a megoldás.

A korodra csak kíváncsi voltam. Azt hittem még gyerek vagy. Így meg igazán megérthetnéd.

2016. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy csomó kismacska ellátására meg akarsz pénzt kiadni, meg van rá pénzed? Meg utána ha nem tudod őket elajándékozni, akkor azok enni is fognak, meg alom is kell! Az is pénz!
2016. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Egy kismacskát akarok megtartani, a többi nem érdekel. Minél hamarabb el akarom majd ajándékozni. Jól van lehet keresek perzsás tenyésztőt, de véletlenül sem akarok pénzt adni érte. Nem tudom így enne lenne e ingyen, hogy az enyém nem fajta tiszta, gondolom törzskönyveztetni sem lehetne, de ez nem lényeg. Én nem halottam még egyébként erről, hogy a macskáknál olyan nagy gondod okozna a szülés. Inkább a kutyáknál, ott is a nagytestűeknél. A kicsik nagyon könnyen szaporodnak. Ismerek egy ilyen kis tacskókeveréket, ismerősömé, aki kuvasszal pároztatta, de a kis tacskó keverék volt a lány. Simán megellett. Igazából mindenképp szeretném, ha lenne kiscicája egyszer, mert úgy hallottam az az egészséges, ha minimum egyszer ellik.
2016. okt. 16. 21:59
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Igazi felelős állattartó vagy, igazi állatbarát! Ez igen! Mennyi állat szenved a hozzád hasonlók miatt szerte a világon. Ti rakjátok tele a menhelyeket. Remélem, a gyerekemet sikerül értelmes felnőtté nevelnem!
2016. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%
" mert úgy hallottam az az egészséges, ha minimum egyszer ellik." Ez akkora marhaság, hogy csak.
2016. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Egy állatorvos mondta, hogy akkor elrákosodhat a méhe, ha nem szül öreg korára. De úgy hallottam embernél is kifejezetten egészségtelen, ha a nő nem szül az élete során. De ehhez nem értek, lehet nagy hülyeség, de miért találna ki ilyesmit bárki?

Miattam nem fog egy macska sem menhelyre kerülni efelől nyugodt lehetsz, abban biztos vagyok, hogy el fogom tudni őket ajándékozni. kinek ne kellene egy ilyen cica? Nekem sem mindegy azért, hogy hová kerülnek nyilván..

2016. okt. 17. 15:56
 19/27 A kérdező kommentje:

miért kell előítéletesnek lenni egyébként azért, mert akarok kismacskát? Aki akar, az nyilván rossz állattartó, mert nem örökbe fogad egyet, hanem a menhelyek miattuk vannak tele..

Nem egyszerű házi macskákról van szó, amik már nem kellenek senkinek sem. Jó, lehet, hogy ez a párosítás nem a legjobb ötlet, de biztos, hogy keresek egy olyan macskást, akinek szép valamilyen nagy szőrű macskája van és pároztatná. A svéd erdei macska most kifejezetten megtetszett. Egyet megtartok, meg tudok még egy helyet, ahová biztosan kellesz majd. De a többire is lesz jelentkező, meg lehet nyugodni..

2016. okt. 17. 16:20
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"a többi nem érdekel. Minél hamarabb el akarom majd ajándékozni. "

Ezért a hozzáállásodért sem vagy igazi állatbarát. A normális az volna, hogy az ember minimum felelősséget érez (jobb esetben érzelmileg is kötődik) a szeretett állata összes kölykéhez, mindegy, hogy kutyáról vagy macskáról van szó. Azt meg nem jelentheted ki, hogy tőled aztán nem fog egy macska sem menhelyre kerülni, mert "kinek ne kellene egy ilyen". Képzeld, még fajtatiszta kutyák és macskák is kerülnek menhelyre, akik törzskönyvvel születtek. Valamikor valaki megvette őket, aztán egyszer csak már nem kellettek.

Az egyszer szült, akkor nem lesz rákosra meg: apósomék kutyája szült, két éve kellett daganat miatt műteni. Urban legend.

2016. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!