Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért menekül el a cicám...

Miért menekül el a cicám tőlem, ha énekelek?

Figyelt kérdés
Voltam idén az x- faktorban és ugyan nem jutottam tovàbb de mindenki azt mondta gyakoroljak. De valamiért a cicàm ezt nem bírja. Lehet a hangoskodàst? Mert amugy szép a hangom. Nem troll kérdés szóval ne k.cs.ö.g..skedjetek

#zene #macska #ênek
2016. okt. 17. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Pedig magas labda ez a kérdés :D


Nos, biztos érzékeny az efféle hangokra a macska. A mienk mellett mehet a rádió akármilyen idióta popdalocskákkal, ő elbír bármit, kivéve a dekopírfűrészt vagy a flexet, amit megértek :D

Szerintem senki meg nem mondja, mit nem bír a te cicád. Hangerő, hangmagasság, ijesztőnek találja, ki tudja?

2016. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
80%
Ezt tényleg nem könnyű kihagyni, de erôt veszek magamon, és megteszem :). Igazából fogas kérdés, de gyakorlatilag ugysnazt tudom írni, mint az 1-es: a mi macskánk is ritka hidegvérű szerzet, tőle mehet mehet mellette a rockzene teljes hangerőn is, csak a pocija legyen tele :)
2016. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Sérti a fülét a frekvencia. (Nem trollkodásból mondom, tényleg így van.) A cicák ezerszer jobban hallanak, mint mi, és a nagyon magas, éles hangok sértik a fülüket. Ezek rádióból nem jönnek át annyira, bár az egyik cicám a rádiót is csak egy bizonyos hangerősségig tűri.

Szóval túl magas és erős neki a hangod, azért szalad el/ijed meg, neki ez már dobhártyaszaggató jellegű. Az én cicáim pl akkor szaladnak el, ha valamire felcsattanok, olyankor nagyon magas, éles frekvencián tudok odaszólni az illetőnek, amit a cica nem bír, és kiszalad.

Egyébként tényleg elég magas labda ez a kérdés. :D

2016. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
hamisan énekelsz! Nem is tudom meik lehecc... a bikicsunáj vagy az a részeg nőszemély? :D
2016. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
még repül a labda, repül :D
2016. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ne kornyikálj, és akkor nem fog menekülni a macska :DDD

Finoman kifejezi a véleményét az X-faktorról :D

2016. okt. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
54%
hehehe :D ez a labdát nagyon magasra dobtad XD
2016. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
70%
:D en is voltam az x-faktorban,de en ha enekelek akkor jon oda es bujik. Volt egy vicces is,mikor a mancsat ratette a szamra,mondjuk akkor a legszebb almabol ebresztettem fel.😀
2016. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Melyikek voltatok az x-faktorban?
2016. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Zámbó Krisztián te vagy az ?
2016. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!