Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 éves cica rászokna a zárt...

8 éves cica rászokna a zárt alomtartóra?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg igen. Nekem két éves korában szokott rá, igaz hogy a billenőajtót leszereltem, de már elsőre rendeltetésszerűen használta, mintha mindíg is ilyen wc-je lett volna.
2010. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rá lehet szoktatni. Ha eddig nyitottat használtatok, akkor az újnak vedd le az ajtaját/tejetét előbb azt szokja meg. Utána rakd bele a macskát, mutasd meg neki, hogy kell bemenni az ajtón.. Ellenben, ha eddig életében kinti macska volt, az már problémásabb feladat.
2010. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 5 éves kandúrom van és most jön nálunk az első baba, így lecseréltük a WC-jét. Először idegenkedett, szaglászta, de természetesen a régi wc-t eltűntettük és a helyére került az új, nem máshova. Bele ment óvatosan, megszokta, most már ugyanúgy használja mint a régit. Még annyit, hogy mi is leszereltük a lengő ajtót róla, de pont a napokban beszéltük, hogy érdemes lenne visszatenni és megpróbálni úgy is. A cica nagyon tiszta állat, nem fog szerintem máshova pisilni.
2010. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam a kóbor macskák jönnek-mennek és mindegyik első pillanattól fogva rendeltetés szerűen használja először a nyitott alomtartót, aztán a zárt macska wc-t. Viszont az ajtót valamiért nálam se szeretik. Én már nem is próbálkozom azzal, hogy vissza szereljem.
2010. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mi cicánk azért nem szerette, mert amikor bement, kicsit visszacsapott az ajtó és megijedt tőle. Nekünk most az a lényeg, hogy fedett, az a kis ajtó már nem sokat számít szerintem.
2010. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretik a lengőajtót, mert nem látják "produkció" közben a környezetüket és ez nyugtalanító nekik.
2010. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze ..... csak az ajtót eleinte le kell venni és ha megszokta mehet vissza az ajtó ....am sokkal higénikussab mert nem terjeng a szag és nem is látszik és nekem mind a 3 cicám meg szokta
2010. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!