Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oké mit csinálnátok egy...

Oké mit csinálnátok egy talált macskával?

Figyelt kérdés
A buszmegállóhóz közel találtam egy fél év körül nőstény cicát, aki sanszos hogy vemhes. Hazahoztam nyilván be van parázva de elég éhes lehet, ha 2 mp még a kutyákra fújt most meg szinte mellettük eszik. Arra gondoltam ha megnyugodott visszaviszem oda ahol találtam. Nem tudom hiányolja-e valaki. Bár a cigánytelep mellett nem hinném...

máj. 23. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%

Lesz4rnám. Nem hoznám haza a saját állataimhoz.

Ki tudja milyen betegségeket terjeszt

máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Külön vannak szóval csak nem lesz gond. De nap mint nap végignézni, amit ezek az emberek művelnek az állataikkal egyszerűen borzalom. Ma szóltam a szomszéd kölyköknek, hogy jó lenne ha nem azzal szórakoznának, hogy a kutyát kikötik a tűző napra víz nélkül 27 fokban. Ezek még csak röhögnek, hogy a kutya nem tud kiszabadulni.
máj. 23. 20:25
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Oké, az nem opció, hogy nálad marad? Facen megosztod, hogy találtál egy cicust, keresi-e valaki,ha igen visszaadod.
máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
A szomszédot meg a jegyzőnél feljelenthetnéd állatkínzásért.
máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Macskamenhely
máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5 megtörtént

Akkor volt az a nagy vihar, ami letépte asszem az egyik Penny tetejét meg fákat csavart ki tövestől. Ezek akkor a pár hónapos kutyát kinthagyták fedél nélkül kikötve. A jegyző kijott megnéztek van-e chip a kutyákban(mert nyilván több van, hisz a szaporításhoz több kell) és mondták,hogy nem lehet láncon a kutya illetve egy kutyaház szükséges neki. Cserébe a szomszéd végigüvöltötte az utcákat, hogy ki merte őt feljelenteni. Inkább nem írnám le miket mondott.

Alig várom, hogy elköltözzek innen.

A cicához visszatérve. Nagyon kezes szóval tuti hiányolja valaki. De úgy félek, hogy elcsapják a főúton ahol kamionok járnak éjjel-nappal.

máj. 23. 20:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hazahoztam és megtartottam, vagy kerestem neki gazdát. Sajnos több cicát is találtam már.
máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

4-5 vagyok,

Egy próbát megérne, hogy feltedd a cicut,hátha keresik. Ha nem hiányzik senkinek esetleg gazdit keresni neki vagy ahogy írták, macskamenhely.

A leírtak alapján úgy gondolom nem tudnál nyugodtan aludni, ha visszavinnéd az út szélére.

A szomszédot meg jelentgesd csak 🙂

máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Én nem vinném vissza, hogy éhen haljon vagy elüsse valami autó. Ha nem tudom megtartani keresek neki gazdit. Nemrég pusztult el a cicánk 16 éves volt. Őt egy parkban dobták ki és onnan hoztuk haza mikor pár hetes volt.
máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

#11

Szomorú, ha te szó nélkül végignéznéd, hogy szándékosan kínoznak egy állatot.

máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!