Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska tényleg ki tud bújni...

A macska tényleg ki tud bújni a hámból, vagy én csináltam valamit rosszúl?

Figyelt kérdés
Rajta volt sokáig a kertben, aztán bement a tuják közé és nem igazán láttam mi történik, próbáltam követni hogy ne akadjon meg a póráz. Aztán egy ponton azt láttam hogy a macska kint van szabadon, már le volt jőve róla a hám. Pedig elvileg előírás szerint raktam fel rá, még videót is néztem róla. És vagy fél órán át rendben is volt minden, jól tartotta. Mi történhetett?

#hám #macska hám
máj. 23. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hamot használtál?
máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom a típus nevét, ez az alap fapados. Tehát hogy megy egy hurok a feje felől és egy az első lábai alá, és össze van kötve felül. Habár inkább megpróbálok képet keresni, úgy talán egyszerűbb.


[link]


Valami ilyesmi.

máj. 23. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenből könnyen ki tudnak bújni, szerintem nem biztonságos. Mi ritkán használjuk, de ilyen van a macskán:

[link]


Ha megtalálod a jó méretet, szerintem biztonságosabb

máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megmondom őszintén én is hülyét kaptam ezen az egészen, hogy bármikor kiszabadulhat. Mert akkor minek a póráz? Totális illúziója a biztonságnak, még nélküle is jobb lenne mert akkor vigyázok rá, mint így hogy bármikor ledobhatja vagy kibújhat mikor pont nem számítok rá. Nem tudtam a hám típus ilyen vagy én rontottam el a felrakást.


Akkor veszek hasonlót mint amit linkeltél. Gondoltam már rá hogy lecseréljem, de egy kérdést megért, hátha csak a technika volt a gond.

máj. 23. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A macskák nagy szabadulóművészek, akár ki is tudnak bújni belőle. De az is lehet, hogy kikapcsolódott a hám, mert mondjuk beleakadt valamibe.
máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Abból ami neked van abból simán kibújnak.

Nekem olyan van mint amilyet a 3-as válaszadó belinkelt csak más márkában. Bár macskám konkrétan nem hajlandó megmozdulni benne csak oldalra dobja magát.

máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Ami a rettego mentett kutyamnal bejott, az a nyakorv es a ham egyuttes hasznalata, osszekotve egy 2 karabineres porazzal. Ebbol nincs az az isten, hogy kiszabaduljon.

A kutyam csak 5 kilo, kb macska meret, ugyhogy macskanal is mukodne szerintem :D

máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neem, a macska és a nyakörv az nagyon rossz kombináció, ebben még én is biztos vagyok. A kutyák esete más.
máj. 23. 20:24
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Miert? Hiszen csak addig van rajta, amig porazon van es nem csak a nyakorv, hanem a ham is, egyszerre.
máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontozlak le, és nem is tudom erre a helyes választ, csak egyszerűen érzem hogy helytelen. Nem viselik el ha a nyakuknál fogva húzzák őket, ez nagyon nem helyes. Nem véletlen a hámos kialakítás se.
máj. 23. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!