Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után hogy...

Ivartalanítás után hogy emeljem a cicát, hogy ne fájjon neki? Ő léphet úgy, hogy rossz neki?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mellső lábainál lehet emelni. Ha nem kókler orvos csinálta, akkor nem fáj utána neki.
2016. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Nagyon aggódok érte, holnapra remélem jobban magánál lesz, alig merem bármerre engedni.
2016. okt. 20. 19:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne aggódjak, ha néha nyávog mikor felemel?
2016. okt. 20. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát de ne emelgesd. Bárhogy felemeled húzódik neki a seb.
2016. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne emelgesd feleslegesen. Legyen nyugodt, meleg helyen, ahol le tud feküdni a kis ágyába vagy plédre, legyen neki kitéve víz, de húzkodni nem kell. Pláne, amíg kába.
2016. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne emelgesd, ha nem muszáj. Hagyd pihenni a lakásban, egy nyugodt helyen.
2016. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ivartalanítsd magadat is, és teszteld le, hogyan lépsz úgy, hogy ne fájjon és utána mutasd meg a macskának is!
2016. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Mindig csak azért emeltem, met fel akart jönni az ágyra. Annyit kérdeznék még, estére inkább elzárjam akkor, hogy ne is próbáljon meg ugrálni?
2016. okt. 20. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Kába még? mert én akkor bezarnam olyan helyre ahol nem tud ugrálni, leesni sehonnan. Akár a hordozoba vissza.

Ha már nem kába, biztosan jár akkor hagyjad az ágyon pihenni.És óvatosan emeld le ha látod, hogy le akar menni. Én a hóna alatt és a popsiját tartva emeltem le. Fontos az alátámasztás, hogy ne huzodjon a hasa.

2016. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem tud teljesen jól járni, se ugrani, úgyhogy inkább bezártam gallérostúl, hogy ne tegyen kárt magában sehogyse..
2016. okt. 20. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!