Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van e valamilyen teendőm,...

Böszörményi József kérdése:

Van e valamilyen teendőm, milyen betegségre utalhat az alábbiakban leírt eset? Kérem szives válaszát.

Figyelt kérdés
Jó húsban lévő 2 éves,3 hónapja ivartalanított nőstény cicám víg kedélye, jó étvágya és megfelelő súlya, ellenére nyugalmas és dédelgetett pillanatában hírtelen szaladgálni kezdett körülöttem, amikor meg tudtam fogni a szájából kb.5 cm hab és nyáladék jött ki, ami nem esett le. Én vettem le és mostam meg cicám száját. Másnap reggel is jó étvágya volt és vidáman közlekedett.Tisztelettel BJ.

#Habzó cicaszáj
2012. jún. 5. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
állatorvost kérdezd meg...
2012. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet. Ha van növény a lakásban, abból is rághatott, ami megakadt a nyelőcsövében, azt öklendezte vissza. Ha kijárós, esetleg toklászt rágott, amit nem bírt lenyelni, mert az is megakad a nyelőcsőben. De lehet, hogy szőrgombócot próbált hányni, ami végül mégsem sikerült.
2012. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!