Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbefogadott menhelyi vagy...

Örökbefogadott menhelyi vagy fajtatiszta macska javasolt ebben az esetben?

Figyelt kérdés
sziasztok, nemsokára elkezdem az életem egyedülállóként egy 35 négyzetméteres belvárosi lakásban. gyerekként sosem lehetett macskám, most (23 évesen) végre lehet, és azon gondolkozom, érdemes-e fajtatiszta macskát venni. nekem mindegy, csak macska legyen, DE sajnos mindenképpen szobamacska lesz az állat, kiengedni nem fogom tudni. felmerült bennem, hogy a menhelyi macskák sokszor kinti macskák voltak, és lehet, hogy állatkínzás lenne bezárni őket egy garzonba, míg a fajtamacskáknál ugye a kinti tartás nem jellemző. mit javasoltok? azt szeretném, ha a macska nem élné meg rabságként a szobában tartást.
2016. okt. 31. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Fajtiszta macska
2016. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menhelyi, fiatal vagy kölyök cica.
2016. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindegy, hogy milyen a cica, akkor én is egy fiatal menhelyi macsekot javasolok.
2016. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utcáról vittünk haza egy hosszú szőrű kölyök macskát, orvossal megnézettük, be vakcináztattuk, kukac mondjuk volt benne, de legalább idejében kiderült ez is, és orvosolva lett.


Nálunk van erkély, ha gondolja kimehet levegőzni, felügyelet mellett

2016. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha most kellene cicát keresnem, akkor egy ideiglenes befogadónál élő cicát választanék. Csak benti tartásra, szerződéssel adnak ki cicát. Ők általában kóborok voltak, de már családi környezetben, bent élnek. Már szobatiszták szoktak lenni, így ezzel nem volna gondod.
2016. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Macskavilág Alapítvány gyakran tart örökbefogadó napokat a Cat Café kávézóban. Legközelebb 11.05-én.
2016. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen a nem fajtiszta macska, kedves első?


Én is egy kölyök cicát fogadnék (és fogadtam) örökbe.

Ha nincs egy kedvenc fajtád, akiért odavagy, akkor nem kell 100ezer (tudtad?) ft-ot kiadni egy tk-s fajtatiszta macsekra.

Tökéletes lesz egy örökbefogadott kölyökmacska!

(Ivartalanítást javaslom.)

2016. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy faluról örökbe fogadott házi macskám van, aki annyira nem is volt kicsi, mikor hozzám került.


Semmiféle törődést nem kapott sem nevelést, mégis egyből tudta hogy működik az alom és azóta is nagyon rendesen viselkedik. Boldog, kapott játékokat, teljesen el van lakásban is. Szerintem megszokják hamar.

2016. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A menhelyeken is vannak fajtiszta cicák. Szerintem a legjobb a testvérpár, nem sokkal kell többet költeni, de nekik sokkal jobb.
2016. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!