Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik-e inkontinencia a...

Létezik-e inkontinencia a macskáknál?

Figyelt kérdés

A macskám már nem fiatal (8 éves) és mindig is szobatiszta volt. Sosem vettük észre, hogy az almon kívül piszkítani, de ma reggel amikor vettem volna fel a papucsom, bele volt pisálva. Csak a macska lehetett mert más állatunk nincs és nem is volt benne olyan sok pisa. Lehet, hogy nem tudta visszatartani?

(Az alom tegnapelőtt lett cserélve, szóval még szinte tiszta és jól megközelíthető helyen van)


2010. ápr. 28. 09:20
 1/4 hell-ikon ***** válasza:

De azért nem is vészesen öreg ezzel a 8 évvel.


Inkontinenciás macskáról még nem hallottam - de ez nyilván az én hiányosságom -, de lehet valami egyéb betegség jele is ez a dolog... Vagy az ő érzékeny orrának mégsem elég tiszta az alom, vagy elhanyagolva érzi magát és most így lázad.:)

2010. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! ősrégi macskás vagyok, ez a figyelemfelkeltés jele.

az enyém az egyik nem hajlandó a közös alomra menni,ami csak vészhelyzetre van, mert télen is kikéredzkednek.egy nap véletlenül egész napra bezártuk, hát őnagysága nem volt hajlandó az almot használni, nemes egyszerűséggel

lesz@rta a díszpárna szegélyét, értésemre adva, hogy nem megy közös vécére.

a te cicádnak is van valami búbánata azért választotta a papucsodat.

üdv.

2010. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek!Biztos,hogy valami sérelem érte és így törleszt,máskülönben nem pont a papucsodba PISILT volna bele véletlenül.
2010. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát inkontinenciának nem nevezném a cicusok jelölgetését. Az ilyesminek pszihés okai lehetnek vagy esetleg a háttérben meghúzódó betegség.
2010. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!