Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Boltban kapható tápok közül...

Boltban kapható tápok közül melyik a legjobb? (száraz és nedves)

Figyelt kérdés
Tudom, nem a legegészsegesebbek, és a netről jobbakat lehet rendelni, de most az a kérdés, a boltban melyik a legjobb. Melyikben van nagyobb hústartalom?
2016. nov. 7. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezt így nagyon nehéz megmondani, mindegyik boltban más van pl AlphaZooban van Chicoppe, a Fressnapfban meg nincs. Általánosan elmondható, hogy a Real Nature Wilderness mind tápból, mind konzervből nagyon jó (ez a Fressnapf saját márkája, csak ott kapható), aztán van még a Carnilove, Acana, Applaws, Brit Care, Iams, amik szintén magas hústartalommal rendelkeznek. Kicsit gyengébbek, de olcsóbbak is: Happy Cat, Brit Premium Cat, Premiere és Select Gold (szintén Fressnapf márkák. :) (Én így etetek: Brit Premium száraztáp + heti egyszer Premiere konzerv. Mindkettőt szeretik.)
2016. nov. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de olyan nagy áruházakra gondolok, mint a Tesco vagy a Spar! Anyukámnak kellene, ő nem használ netet, de nem akar külön állateledelboltba se menni csak ezért (nincs a közelben). Plusz lehetőleg annyira drága se legyen, nem áll túl jól anyagilag.
2016. nov. 7. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg DM nincs a közelben?A sajátmárkás eledelük egész jó minőségű.Az én finnyás cicám csak azt eszi meg.
2016. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hàt az ilyen tesco spàrban prémiumok nem nagyon vannak, igazàn azoknak magas a hús tartalma. Tàn a purina termékei türhetőek azok közül amiket ilyen helyeken kapni. Pl purina one tàp.félix alus.
2016. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom tescoban mi kapható, de amúgy nem jártok olcsóbban feltétlenül azzal se. Én azért netről rendelek, mert harmad annyiba kerül, mint akárhol máshol (zooplus) és 15ezer forint felett ingyenes a szállítás is az országban mindenhova, szóval el se kell menni sehova, házhoz viszik. Egy körben le lehet tudni a dögnehéz almot, kaját és mindent ami épp kelhet.


Amúgy egyszerű, nézd meg a kapható kajákat, megfordítod, a hátán ott van az összetevők listája, és amelyikben a legmagasabb a hústartalom, az a legjobb valószínűleg. Plusz olyat keress amiben lehetőleg nincs cukor és gabona.

2016. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos tippeket adtatok! :) Dm pont van egy a közelben, oda is be fogom irányítani anyát akkor.

A netes rendelés azért nem jó, mert anyukám ki nem állhatja, azt mondja nem ért hozzá, én meg kb csak 2-3 havonta tudok hazajárni. Ráadásul a rendelés is úgy éri meg, ahogy az utolsó mondja, hogy nagy tételben rendeled. Apránként ki tudja fizetni a kajára valót, de egybe túl húzós lenne neki sajnos. :(

2016. nov. 7. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
cba-sat soktam neki adni és csak a csirkéset eszi meg
2017. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!