Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bântanak páran e miatt?

Miért bântanak páran e miatt?

Figyelt kérdés
Kezdem ott, hogy nem vagyok semmilyen menhely tagja, viszont jó pàr éve ívartalanítgatni hordok kóbor macskàkat, azokat akik a kertembe tévednek. Nah persze nem tömegszàmra de màr négy kobort elvittem dokihoz, most épp az ötödiken melózok mert vad s nehéz elfogni. Nekem is van3 cicàm. De sajnàlom ezeket a kóborokat s több értelmét làtom az ivartalanítàsnak hosszu tàvon mint a csak etetgetésnek. S mikor ezt valakinek elmondom, bolondnak tart sőt egyesek szemétnek. Épp tegnap kaptam meg hogy szegény cicàkat kiherélem pedig sexelni szeretnének, és miattam nem lehetnek anyàk a nőstények. Sz.ul esett nagyon. Igazuk van?

2016. nov. 8. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazuk, te cselekszel helyesen. Az aki ilyet gondol, hogy rosszat teszel ezzel a cicáknak, buta és semmit nem tud az állatokról.
2016. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már igazuk?

Szexelni szeretnének, meg a ... csizmám.

Biztos ezek a okoskodok is szívesen szexelnének úgy, hogy ha nőneműek, hogy egy 25cm-es tüskés hímtaggal kényeztetik, ami kifele rojtosra karmolja a vaginájukat...

Vagy ha hímneműek, akkor 5mp alatt kellene elsülniük, aztán meg a partnerük életcéljának tekintene azt, hogy az aktus után az előre bekészített késsel átszabja az arcukat...

Merthogy a macskáknál ezt jelenti a szex. Nem véletlen, hogy olyan erős ösztön van bennük, hogyha elönti a hormon az agyukat, akkor egyáltalán nem tőrödnek a biztonságukkal. Különben esélye se lenne annak, hogy ilyen feltételek mellett párosodjanak..

Azzal meg, hogy egyesek a saját gyenge szexuális életük hiányosságait átvezetik "legalább akkor a ismeretlen macska csinálja" dologra, hát, az ö szánalmassága. Nehogy már te érezd rosszul magad miatta..

2016. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
90%
Igazából te csak gátolod, hogy össze vissza szaporodjanak, ami nekik sem jó. Szerintem hülyeség, hogy a cica sexelni szeret, nekik ez csak ösztön, biologiai letfentartas.. Az a felelőtlen, aki hagyta, hogy ezek a cicák kóborok legyenek...
2016. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
"Zárjuk be a kóborgyárat" fb oldalt/csoportot ajánlom a figyelmedbe!
2016. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon-nagyon helyesen teszed!! Ne tántorítsanak el a beszólások, mindenkinek ezt kellene tennie :)
2016. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Először is sex magyarul úgy helyes, hogy szex, szexelni, írd helyesen. Másfelől nagyon helyesen cselekszel, ne törődj a primkókkal.
2016. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék.


Másfelől elég szélmalomharc minden kóbor macskát saját költségen ivartalaníttatni, de végeredményben mégiscsak hasznos, mert ha összeadjuk, több száz kóbor kiscicát "spóroltál" meg ezzel.

2016. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Hiába teszed helyesen, ha ez olyan, mintha vederrel hordanád a vizet az óceánba. Vagyis értelmetlen, csak számodra okoz lelki megnyugvást, de születendő macskák számát nem befolyásolja.
2016. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már igazuk?! Neked van igazad, és nagyon szép tőled, hogy segítesz rajtuk. Mert ez segítség. Az emberek egy nagy része pedig idióta, nem lehet mit kezdeni velük.
2016. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
Fura emberekkel találkozol... Nekünk mindig minden macskánk ivaros volt (nem volt vele gond s szeretem az állatokat minél természetesebben, igazából tartani nem szeretem őket, saját macskám sosem volt, csak anyámnak s etetek macskát), ezzel együtt nem tartom rossznak, amit csinálsz... Hisz nem az. Rengeteg kóbor cicc van. Ahol én lakom, ott túl kevés a macska, mindig örülök, ha van kiscica, félvadak, nagy a lemorzsolódás - de ez kevés helyre igaz.
2016. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!