Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kiengedem nem fog elmenni...

Ha kiengedem nem fog elmenni vagy megszökni a cica?

Figyelt kérdés
Kertben tartott cicámat elvittem ivartalanítatni,addig nem engedtem ki a házból a varratok miatt.

2016. nov. 9. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Tehat eddig honapokig a kertben lakott es most par napig bent volt az ivartalanitas miatt? Ha ez all fenn akkor nem fog ezert megszokni. Ugyan ugy fogja elni eletet mint eddig. Sot. Sokkal kusebb lesz a terulete amit bejar. A mieink terulete kb felere-negyedere csokkent es 99% ban a haz kornyekenek 50 meteres korzeteben vannak. Egyiket sem viselte meg az ivartalanitas. Vegyesen lany-fiu cicak. Szoval ha eddig is ott elt az ivartalanitas miatt nem fog lelepni.
2016. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért menne el? nem felejti el pár nap alatt,amíg bent volt a külvilágot.
2016. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Két hete van bent
2016. nov. 9. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugi,akkor sem fog megszökni. Egyébként miért nem ment még ki? Ha kandúr 1-2 nap után mehet kifelé, ha nőstény akkor 8-10 nap alatt összeforr a varratnál és kiszedik ha olyan a varrat ami nem maradhat benne. De igazából már 1-2 nap után sem szakad ki a sebe. Ha nőstény és sok szőrt borotváltak le róla akkor azért nagy hidegben inkább legyen bent.
2016. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nőstény,2hét mire kivették a varratokat,addig ki se engedtem.Eléggé sok szőrt borotvàltak le.Ki akar már menni.Nappal kicsit kiengedem,bezárva tartani nem akarom.Kinti-benti cica
2016. nov. 9. 19:44
 6/6 AnDrÁs_HuN válasza:
nos...a macska oda megy ahol jól érzi magát...ha szeretik ott,ételt kap nyugodt a hely akkor ottmarad...ha bőven van mit ennie,szeretitek őt akkor nem fog elmenni
2016. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!