Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet kismacskákat vonaton...

Lehet kismacskákat vonaton szállítani? Hogyan?

Figyelt kérdés

Ajándékba gondoltam, adok valakinek. Viszont elvinni felettébb macerás lenne, főleg ha nem csak egyről lenne szó. Ha nem valami zárható ketrecszerűségben lennének, elmászkálnának, és a többi utas is nagyon boldog lenne tőlük.

Ez iszonyat jól néz ki:

[link]

Na, de így szállítani, vagy szállítás után ilyen formába rittyenteni a macsekokat kicsit problémás lenne.


2016. nov. 11. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom szállító boxban lehet őket szállítani.
2016. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Több is belefér egy ilyenbe? Jól bírják a macskák az utat?
2016. nov. 12. 00:11
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
Ha még tényleg kicsik, akkor szerintem elég jól ellesznek, legalábbis, ha az anyjukat nem hiányolják. Hossztól függően kaja/pisi/kaki lehet problémás. Azért az ajándékkal óvatosan, remélhetőleg az illető is szeretne cicát/vissza tudod vinni, ha mégsem :)
2016. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szállítóboxban biztonságos az utaztatásuk. Több méretben létezik, de kiscicából több is belefér a legkisebb méretűbe is. Van neki fogója, így könnyen tudod vinni.

Arra érdemes figyelni, hogy utazás előtt ne etesd meg őket, nehogy hányjanak. Ha nem nagyon hosszú az út akkor ki fogják bírni, míg odaértek. Vigyél magaddal abból az eledelből, amit szoktak kapni.

Ugye tudja a leendő gazdi, hogy kiscicákat kap? Csak mert az élő állat nem egy olyan ajándék, amivel meglepünk valakit, hogy mától 15 évig gondoskodj erről a kis ajándékról.

2016. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, tudja.

Bár a távolság elég nagy, kb. 300 km. Nem tudom, ez a fajta megoldás jó lenne-e.

2016. nov. 12. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Légyszi, ne ilyenbe! Ez egy beállított fotó, nagyon aranyos, nagyon poén, ebben szállítani bárhova macskát állatkínzás.

Egyszerűen egy műanyag hordozó kell, ami kimondottan hordozó, merthogy ennyire messzire viszed, az kényelmes lesz nekik és levegőt is kapnak. Te tudod hány macskát akarsz beleszuszakolni, átlag felnőtt macska méretű hordozót kell venned, 3-4 ezer Ft.

Légyszíves ne kartondobozba vidd, mert ilyen távolságon megfulladnak!

Víz legyen nálad, meg egy kis tálka, és/vagy nedveseledel és útközben próbáld őket kínálni.

Szoktam javasolni a ketyegős vekkert, anyjuk szívhangjára emlékezteti őket, többször bevált recept. Bele a hordozóba.

2016. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!