Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ablaknyitás macskánál?

Ablaknyitás macskánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új helyre költöztünk,nem merem kinyitni az ablakot,félek,hogy kiugrik a 7 éves macskám.

Előző helyünkön az ablak úgy volt megoldva,hogy nem tudott kimenni.(bukó volt)

Tudtok valami megoldást kétszárnyú ablakra?

Szúnyogháló és rácson kívül.


2010. ápr. 28. 19:48
 1/10 anonim válasza:
Nálunk szúnyogháló van, de ha ezt nem tudjátok megoldani, akkor zárd ki a macskát, amíg szellőzteted a helyiséget.
2010. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A háló a legjobb megoldás, valami jó erős. Az miért nem jó? Legalább védve vagy a bogaraktól, szúnyogoktól is:)
2010. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

19:53

Köszi,hogy írtál.


Műanyag keretes az ablak és vadi újak.

Béreljük a lakást a tulaj nem enged se fúrást se faragást (jogosan) a ragasztott szúnyoghálóban meg nem bízom,több macskástól hallottam,hogy letépte a macsek...

2010. ápr. 28. 19:59
 4/10 A kérdező kommentje:

19:54


Neked is köszi...

2010. ápr. 28. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen. Az ablakon járkál be-ki a cica. Bár mi még nem költöztünk el, de elfogunk, meg szoktam vinni 1-2 napra a cicát üzleti utakra. Egész jól tűri :)
2010. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi a tizediken lakunk,és most van ablakcsere,nálunk is ez a gond. sok a madár,és félő,hogy kiugrik. eddig macskaháló volt felszerelbve,de az új műanyagra nem lehet. DE! van egy ötletem. létezik keretes szúnyogháló,k...a drága,27 e ft 50*150 cm méretben,na ilyet nem tudok venni,ellenben csinálni igen. amikor kinyotjuk az ablakot,betesszük a keretet és kész.
2010. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ragasztott szúnyogháló van és nem tépi le, az öt kilós bamba dög ott szokott lógni rajta, és bámul be az ablakon, hogy engedjük be. Ha jól rakjátok fel nem fogja letépni, max kiszakítja, de azt is úgy, hogy a körmével lóg rajta, amúgy elég rugalmas. A miénk most kipréselte magát a zárt ablak szárny és a szúnyoghaló közé és ott volt. Nem jött le a szúnyogháló és ki sem szakadt, pedig nem kicsi a macska.
2010. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szúnyogháló jó megoldás. Mi is az új lakásban jöttünk rá, ugyanis előtte a 2-on laktunk, és kint lehetett velünk az erkélyen, nem ugrott le, erre most földszint, hiába nem bírná ki leugrik, és most már nagyon nehéz arra tanítani, hogy ki sem szabad menni az erkélyre.
2010. ápr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
07 44 az erkélyt is be lehet hálózni, szerintem fressnapfban lehet kapni direkt ilyet, nem szúnyogháló, hanem én példának a régi általános iskolám tornatermi hálóját tudnám hozni. Azt felteszitek és levegőzhet szegény. :)
2010. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!)
2010. máj. 6. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!