Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom meg akadályozni...

Hogyan tudom meg akadályozni nőstény macskánál a vemhességet?

Figyelt kérdés

van két nőstény macskánk akik nem szoba macskák, hanem kint a szabadba vannak.

tudom ivartalanítással meg lehet oldani h ne legyen vemhes, de ez elég költséges főleg két macskánál.


nincs valami más módja amivel meg lehetne akadályozni, hogy ne legyen vemhes a macska?


2011. ápr. 28. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

adhatsz nekik tablettát, az kb 2 év alatt ugyanolyan költség mint az ivartalanítás és még egészségtelen is.

Figyeld mikor vannak akciók a környéken, és ivartalaníttasd őket.

Itt a zöld zebraoldala, a tavasz akció lejárt, de jön a következő

[link]

2011. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legcélravezetőbb. Tudom, hogy egyszerre több, mint a tabletta, de utóbbit folyamatosan a macska élete végéig adagolni, hát számold ki. És nem mellesleg, ahogy már írták, nem túlzottan egészséges dolog.
2011. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Icartalanítás,drága,de nem kell még szegény macskuszokat is hormonokkaé tömni,meghálálják...
2011. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vagyis ivartalanítás :D
2011. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem engeded őket az utcára. Az sem olcsó mondjuk, mert valószínűleg szétszedik a kérót, mivel szabadsághoz szoktak, meg ott fognak törleszkedni neked, hogy dugjál már meg, de ha mázlid van, akkor olcsóbban megúszhatod.

Az ivartalanítás a legjobb megoldás sajnos, injekciókkal meg ilyenekkel is lehet próbálkozni, de hosszú távon minden más megoldás drágább.

2011. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már úgy értem, minden drágább, ami más, mint az ivartalanítás. Na. :)
2011. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Pff, minek tart macskát olyan ember, aki nem akar kismacskát és nincs pénze ivartalanításra? Amúgy beszéld meg az állatorvossal, hogy részletben fizetnéd ki, ha korrekt dokid van, tuti belemegy. Nekünk is így ivartalanította anno.
2011. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizony, ahogy írták ivartalanítsd minél hamarabb, mert ha terhes lesz akkor mi lesz a kis cicákkal? A tablettát pedig folyamatosan kell neki adagolni, az pedig még drágább mulatság.
2011. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy csomó ivartalanítási akció van, érdeklődj az állatkórházakban. Én most ivartalanítattam, és így 13500 Ft helyett 5000 Ft volt csak. Merre laksz?
2011. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi anno próbálkoztunk tablettával, de nem vált be mivel a cica terhes lett. :( ezt nagyon nem ajánlom, mármint a tablettát. viszont ha az ivartalanítás túl drága akkor tényleg beszéld meg a dokival hogy mit lehetne vele csinálni, de én azthiszem hogy úgyis aazt fogja ajánlani hogy ivartalanísd őket.
2011. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!