Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért félti ennyire a kiscicáit?

Miért félti ennyire a kiscicáit?

Figyelt kérdés
Egy hetesek a kölykök és szinte csak 2 percekre hagyja őket egyedül az anyamacska ameddig eszik, de van hogy még akkor sem áll fel hanem én etetem kézből.Másnál is így van ez?
2010. ápr. 29. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Persze, még picik a kölykök, addig az anyjuk folyamatosan mellettük lesz, mert még végtelenek.
2010. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Minden nőstény cicám ugyanígy csinálta, egyszer mert ugatni a kutya és szabály szerűen felpofozta, mert zajongott :)
2010. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
a cicák hisztis kismamák :)
2010. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor a régi cicám volt rossz anya mert ő szívbaj nélkül otthagyta nekem órákra a kölyköket és nekem kellett megkeresnem ha már sírtak a kicsik. biztos ezért fura most ez a gondoskodás :)
2010. ápr. 29. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

nekem volt pár évvel ezelőtt egy nőstény macsekom és annyira megbízott bennem, hogy hívott, mikor fialnia kellett.Első perctől kezdve megengedte, hogy felvegyem, simogassam őket.Nagyon macska bolond vagyok, azt tudni kell.Pár évvel ezelőtt volt egy macskavírus vagy mi, a faluban rengeteg éven aluli cicát elvitt, sajnos az enyéim sem voltak kivételek ez alól.1 cicám maradt, az is már 1.5 éves volt akkor.Mikor fialni akart, nem tudott, mert nem jött neki, korházba került, ahol kiszedték belőle, egy kandúr cicust hagytunk neki, hogy ne legyen depis.Műtéttel együtt ki is ivartalaníttattam, sajnos a kiscica nem maradt meg, mert életképtelen volt, pedig az anya cica nagyon akarta, befeküdt neki, meg minden, de elpusztult.Sőt még tej tápport is vettünk neki, hogy biztos, ami biztos.Annyira beteg lett az anyamacska, hogy hoztunk neki egy cicát és felnevelte, mintha az övé lett volna.Mindig ott volt mellette, féltette, pedig nem is vérszerinti fia volt.Ő is kasztrálásra került, így van két gyönyörű macskám, és imádom őket.

Ha nagyobbak lesznek a tieid, kinyíllik a szemük, majd akkor már többet engedi neked is, hogy foglalkozz velül.

2010. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azzal nincs gond, odaenged bármit csinálhatok velük, az egész szülés alatt ott voltam vele, simogattam végig. csak az a furcsa hogy nem megy ki a lakásból hogy levegőzzön vagy mászkáljon, hiszen fél órát azért ellennének a kicsik nélküle.
2010. ápr. 29. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Persze, hogy félti, ez természetes. Az én cicámnak csak egy kölyke született, de azt mindig cipelgette a lakásban. Pedig ő is nagyon megbízott bennem, a szülésnél is engem hívott, mégis, mikor megfogtam a kiscicát, mindig odajött felügyelni. :D

2010. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

04-29 13:06


Nem Végtelen hanem Védtelen!! Nincs Védve!


Suta :D

2010. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!