Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért eszi meg a macskám a...

Miért eszi meg a macskám a kiscicáit?

Figyelt kérdés
Elég vékonyka és kicsi a macskám, pedig eszik rendesen és még nem is beteg. Egyszer már szült, de azt vettük észre, hogy megette a kismacskáját :O Most ismét szülhetett, mert lement a hasa, de nem látjuk sehol a kicsiket, arra gondolunk ismét megette. Ezt miért csinálja? Halva születnének a cicák?
2010. aug. 19. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, miért hagyjátok leszülni megint? Főleg, ha eleve olyan kicsi, biztos rohadt nagy öröm neki kismacskákat kihordani. Azoknak meg mikor megeszi őket!
2010. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert felelőtlenül elleted. Nem sajnálod szegényt, vagy mit gondolsz neki élvezet hogy megerőszakolják, szülni kell neki, és aztán még meg is eszi? Vagy a macska kell de pénzt már nem akarsz rá költeni? Ha ennyire érdekel miért nem vizsgáltatod ki orvossal?
2010. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ne etesd a zombit.
2010. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer már megette a kicsiket akkor nem vittétek orvoshoz? Egy normális macska védi a kicsinyeit mégha életképtelen kis izékként jönnek világra akkor is. Ha halva születik akkor sem eszi meg. A macskáddal valami baj van, orvos, aztán ivartalaníttasd vagy adj neki fogamzásgátlót (macskának valót).
2010. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is orvoshoz kéne vinni, és ivartalítani. Fogamzásgátlót semmiképpn se vegyél neki, a mamám is azt adott a cicájának, daganatok keletkeztek a méhében, és el kellett altatni.
2010. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Biztos,h. a te macskád ette meg a kicsiket?Én azt halottam,h. az idegen kandúrok szokták megenni őket.Nekem is ellett már párszor a macskám és soha nem ette meg a kölykeit.Védte őket és nagyon sokáig törődött is velük.És amikor megszülettek a kiscicák az anyamacska olyan büszkén "mutogatta őket".:) Amikor először ellett csak egy kismacska lett és mindig úgy aludtak,h. mindkét mancsával átkarolta a kicsit.Nagyon aranyosak voltak.
2010. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, vidd már kasztrálásra szerencsétlent.

Ne a miértek érdekeljenek, hanem csinálj is valamit.

2010. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
70%
azért mert nem egészségesen szüli a kölykeit. álltalában ezért szokták megenni.
2010. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Orvos látta már a cicát, azt mondta, valószínűleg halva születhetett a kicsi és ezért csinálta ezt. A macskák szoktak ilyet..

Tehát az ilyen jellegű kommentek, hogy nem törődöm vele és stb, alaptalanok.

Gondoltam rá én is, hogy kandúr tehette ezt, mert utána az anyacica mindig keresi a kicsit.

2010. aug. 20. 00:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit faj, hogy egyes allatorvosok kevesebbet tudnak az allatokrol, mint egy "laikus".

A macskak _nem_ szoktak megenni a kicsinyeket. Akar elve, akar halva szuletnek.

Persze, lehetseges hogy megis, de ennek a valoszinueseg kb 1:10.000-hez. Es nem testi-lelki egeszseges macskanal.

Soroljam meg, vagy elhiszed, hogy valami nem okes vele?

2010. aug. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!