Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy évben nektek mi az elfogad...

Egy évben nektek mi az elfogadható összeg amit a dokinál hagytok? Nem kirívó esetekre gondolok.

Figyelt kérdés

#macska #pênz
2016. nov. 16. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerencsére éves szinten csak a kombinált oltás és a féregtelítés miatt járunk dokihoz, ezek kb.10e.körül vannak. Persze amikor ivartalanították abban az évben ez az összeg több volt.

Ha beteg lenne,és gyógyítható lenne a betegsége, akkor bármennyit képes lennék kifizetni a gyógyulásáért.

2016. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy évben 4x féreghajtó/bolhairtó itt 3eft/alkalom, szóval összesen 12e; évi 1x az oltások az kb 15e, tegyük fel lesz valami baja, és muszáj dokihoz vinni, max 20e. Ez most az általános, amit én alapnak gondolok, szóval összesen durván 50e forint, ami szerintem nem kirívó és számolni is kéne vele.


Ezen felül akármilyen indokolt betegség esetén még 50e Ft hajlandó lennék rászánni, ami már kirívó, de én nem sajnálnám. Tulajdonképpen, ha úgy látom, hogy menthető, csak pl elütötte egy autó, vagy akármi, és komoly műtétre szorul, szerintem akár többet is, amíg keretem van rá. Bár az én macskám benti, úgyhogy nem nagyon esik baja.


Egyébként eddig semmi nem történt vele, ami miatt dokihoz kellett vigyem, kapott oltásokat, féreg és bolhairtót de ennyi. :) Szerencsére teljesen egészséges.

2016. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!