Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én vagyok a kóbor ívartalanítt...

Én vagyok a kóbor ívartalaníttató mániás. Szerintetek ki engedhetem már?

Figyelt kérdés
A múlt heti pàciensem, nagyon jól viselte a 24 óràs megfigyelést, az elötte lévők is viszonylag el voltak, de ez akit tegnap este vittem, veri a palàvert baromira nem ki akar menni. Szerintetek ki engedjem?

2016. nov. 19. 08:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Na ezt csodàsan leírtam. Szóval ő baromira nem viseli jól a fogsàgot.
2016. nov. 19. 09:00
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Az ivartalanítás az állatok megcsonkítása.

Ez egy rossz értelmezés, félresiklás az állatvédők részéről.

Az ember a saját kényelme miatt ivartalanítja az állatot, nem pedig az állat érdekéből.

Én nem tennék sohasem ilyet.

2016. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De igenis az àllat érdeke! Nem fog tovàbb elleni ami nem csak a szetvezetének könnyebb, hanem megakadàjozza hogy mêg egy csomo szegény kis cica jöjjön vilàgra akik majd ugyan ebben a cipőben jàrnak. Rà adàsul akiket ivartalanítattam màr nem egy így gazdàra lelt, szívesebben fogadnak be olyan àllatot akivel " nincs gond" nem kezd ki kerekedni a hasa.
2016. nov. 29. 15:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Ês neked mi a kényelmesebb, ha te nem " csonkitanàd" meg soha a macskàid? Macska farm? Esetleg àsó, kapa, nagy harang? Az ilyenek miatt mint te van ma hozzàvetőlegesen két millió kóbor macska! Gratula!
2016. nov. 29. 15:24
 5/6 A kérdező kommentje:
* hazànkban
2016. nov. 29. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Micsoda emberek vannak... Az ivartalanítás megelőzi a hererákot, méhrákot, emlőrákot, lánycicáknál a fájdalmas párzást, a nemi betegségek terjedését az állatok között, hímeknél a verekedéseket (nem egy kandúrt láttam már, hogy a párzásért való küzdelemben kikaparta a másik állat szemét, vagy olyan sebeket szerzett, amitől tályogos lett vagy elpusztult) és nem utolsó sorban az állatkínzást, amikor kölyköket megfojtják meg agyonverik, mert már nem tudják kinek elajándékozni. Meg azt, amikor kirakják az útra a tehetetlen, gyámoltalan kicsiket meghalni. Az anyacica pedig őrülten keresi és siratja a csöppségeit... A kérdező dicséretet érdemel, a szememben egy hős! Szerinted az az ő kényelme, hogy pénzt, időt és energiát feketet kóbor állatok befogására és ivartalanítására? Ha szereted az állatokat, akkor gondolkodj el ezen.
2016. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!