Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 honapja befogattam egy...

1 honapja befogattam egy kobor ciust nagyon edes kis joszag a gyermekeim is szeretik. Este es ejjel arra lettem figyelmes hogy egy masik nagyobb macska eszi Cirmos kajajat es fekszik a kosaraba kinti macsekrol ban szo. Mi erre a megoldas?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kivedeni hogy ne jarjon ide?!Lehetseges barmit is tenni ez ugybe?!
2016. nov. 21. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell kint hagyni a kaját.
2016. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az egyetlen megoldás,ha bent kapja a kaját és bent alszik.

A macskák átmásznak bármint,nem lehet őket elzárni,mint egy kutyát.

2016. nov. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudod az én macskáim elől is mindig megette a szomszéd kandúr. Én ott álltam mellette amég evett aludni pedig beengedtem az előszobába ( de csak oda mert amúgy nem tartok macskát házban) télen pedig amúgy is bent aludt a kazánházban a melegben.
2016. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
...és még arra is vigyázz, hogy a nagyobb macska nehogy elzavarja a tiéd. Ugyanis terület uralom van náluk, ha jön egy új, akkor elmarják, főleg ha azonos neműek.Nálunk is hasonló az eset, a mi befogadott macsekunk kb.másfél éves, és a szomszéd macskája állandóan marja.Szegény kismacska a kerti kisházban lakik, csak akkor mer kijönni, ha ott vagyok vele.És ő is benn kapja a kaját, mert a környék macskái mind ide jártak enni.
2016. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!